#Zostańwdomu #Wtowarzystwiepasji – Oliwia „Młoda” Wojcieska

Mobilizujemy siły i jedziemy w kierunku zdrowia. Sytuacja w ostatnich dniach jest bardzo trudna, ale to nie oznacza, że musimy siedzieć bezczynnie. Bezpieczeństwo jest naważniejsze, dlatego przyłączamy się do akcji #zostańwdomu. Od siebie dodajemy #wtowarzystwiepasji. Dlatego robimy szybką akcje, żebyście przesyłali nam zdjęcia i video-relacje z Waszych domów! Warto się #łączyć w tym trudnym czasie, dzielić wsparciem dodawać otuchy i uśmiechu na twarzy innym. Dlatego przysyłajcie nam swoje domowe pitrewolucje. 

Na pierwszy ogień #zostańwdomuchallenge w wykonaniu Oliwii „Młodej” Wojcieskiej. 

#Zostajewdomu i trenuje! Moje „podwórko” pozwalaja mi na dużo. Podjazd wystarcza mi do zrobienia mini toru oraz wykonywania różnych ćwiczeń! I to wszystko zostając w domu! Oprócz treningu, jako wieczorną rozrywkę traktuje oglądanie swoich zeszłorocznych filmów. Analizuję, dzięki nim wszystko, co mogę poprawić, zarówno w ćwiczeniach, jak i samych wyścigach.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.