Zimowa mobilizacja z Motokarton Racing

Już wkrótce szykują się kolejne jazdy pod okiem Motokarton Racing. Tradycyjnie trening planowany jest na hali Canpol Extreme w Chojnicach. W wydarzeniu mogą wziąć udział, zarówno dorośli, jak i młodzi riderzy. Motorspotkanie odbędzie się 19 stycznia.


Koszt treningu dla osób z własnym pit bikiem to 50 zł. Wynajem motocykla, podczas wydarzenia wynosi 270 zł. Jazdy planowane są w dwóch grupach, po 9 uczestników i potrwają w godzinach od 8.00 do 11.00.

Link do rejestracji:
https://19012020811-motokartoracing.konfeo.com/pl/groups


Osoby, które nie posiadają własnego motocykla, mogą w trakcie rejestracji zarezerwować sprzęt. Cena wynajmu motocykla to 270 zł. Obejmuje ona przygotowany do jazdy motocykl. W cenie zawarta jest opłata za tor i paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla. Wszyscy biorący udział w treningu zobowiązaniu są do posiadania własnego stroju motocyklowego wraz z kaskiem. Należy pamiętać też o db killerach i zbiorniczkach przelewowych.

W przypadku korzystania z jednego motocykla, przez dwóch uczestników (dotyczy motocykli własnych), należy wcześniej poinformować organizatora.

Trening dedykowany jest zarówno dorosłym, jak i młodym riderom – wymagana jest zgoda i obecność opiekunów prawnych.

Zapisanie się na listę rezerwową nie uprawnia do udziału w wydarzeniu. Najpóźniej dwa dni przed ustaloną datą, organizator poinformuje o możliwości udziału w treningu. W przypadku odwołania rejestracji, należy wysłać wiadomość email, sms 514645949 lub wiadomość na skrzynkę strony Motokarton Racing (facebook) minimum dwa dni przed wydarzeniem.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.