Zima na hali: PUK ARENA LIPNO

To najbardziej rozchwytywana miejscówka w kraju, dzięki której sezon na off-road nigdy się nie kończy! Do hali w Lipnie PUK-ają zawodnicy z różnych dyscyplin motorsportu, wszystko ze względu na atrakcyjność obiektu.

PUK-Arena to zespół trzech hal i tor, który zachwyca nawet najbardziej wymagających riderów. To prawdziwy raj dla miłośników hopek i krętych sekcji. Kilometrowa nitka gwarantuje wyśmienitą zabawę, w szczególności na pit bike! W ferie zimowe hala dostępna jest, przez pięć dni w tygodniu, w godzinach 9:00-18:00 (poza poniedziałkiem i środą). Obiekt posiada, także pełne zaplecze sanitarne i duży parking. Po więcej informacji odsyłamy na stronę: PUK ARENA LIPNO lub pod numer telefonu: 730 398 623.

OPINIE ZAWODNIKÓW

PUK-Arenę w Lipnie poleca między innymi Karol Kruszyński, utytułowany zawodnik motocrossu. Pod jego okiem na hali odbywają się cykliczne treningi: –Na trening do Lipna może wpaść każdy kto posiada Pit bike lub minicrossówke o pojemności nie większej niż 65cm3. Tor jest w 100% kryty dlatego niesprzyjające warunki atmosferyczne na dworze nas nie dotyczą. Tor posiada duże techniczne, ale bezpieczne skoki. Nawierzchnia gliniasta – twarda. Jazda po torze na PUK Arenie pitem to czysta przyjemność – podkreśla Karol Kruszyński. To poleca również Jakub Jastrzębski #165: To jedyny taki obiekt w Polsce. Świetne miejsce treningowe dla zawodników o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Zdecydowanie warto tam zajrzeć.

ADRES:
ul. Wyszyńskiego 63, Lipno

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.