Zbliża się kolejny Track Day na torze w Bydgoszczy!

W niedzielę, 18 sierpnia zaplanowano kolejny Track Day. Tym razem miejscem spotkania jest Kartodrom Bydgoszcz. To właśnie ten tor będzie gospodarzem IV rundy Pucharu Polski Pit Bike SM, dlatego warto wykorzystywać każdą okazję do tego, by zapoznać się z bydgoską nitką. 

Track Day to po prostu dzień na torze dedykowany motocyklistom. Organizatorem wydarzenia jest 3MM Racing. Koszt udziału to 129 zł (przy zgłoszeniu do 10 sierpnia). -Zapraszam z całego serca na Track Say z 3mm Racing na Kartodrom Bydgoszcz. Nie dość, że będzie super atmosfera to i dużo pitbike’ów (bo runda już tuż tuż), a to wszystko w bardzo przystępnej cenie.- mówi Olwia „Młoda” Wojcieska. -Dodatkowo warto jest się wybrać i potrenować na torze, na którym za chwilę będzie się walczyć o podium. Oczywiście moja obecność jest obowiązkowa, więc mnie nie zabraknie. A skoro już jesteśmy przy mnie to w weekend przed Track Day’em w Bydgoszczy jestem na torze w Radomiu i trenuję od rana do nocy (jak zawsze z 3mm Racing). Przygotowania do rundy idą zatem po mojej myśli – dodaje. Bydgoski Track Day startuje od godz. 8:30 i potrwa do 11:45. Zapisy prowadzone są, przez stronę: http://3mmracingacademy.pl/trackdays/?fbclid=IwAR2hB9GMw-pOySRUEZ6LimIqIop768t3LcxQYSAVLtl1svMORoafDv3NDJ8

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.