Zawody Cross Country dla posiadaczy Kayo już w ten weekend!

23 maja w Siedlęcinie odbędzie się pierwsza runda Ipone Cross Country Series. To świetna okazja dla posiadaczy sprzętu Kayo, aby spróbowali swoich sił w zawodach. Specjalnie dla użytkowników tej marki utworzone zostały kategorie: 80 junior oraz 80 open. 

Ipone Cross Country Series to cykl zawodów dla wszystkich posiadaczy motocykli terenowych. Jest to seria przeznaczona dla amatorów oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z off-roadem.

Osoby posiadające sprzęt marki Kayo mogą wystartować w dwóch kategoriach tej serii:
80 junior – dla zawodników w wieku 8-14 lat (na motocyklach o pojemności do 250 cm3 4T, dwuzaworowych, chłodzonych powietrzem)
80 open – w tej klasie startować można bez ograniczeń wiekowych (na motocyklach o pojemności do 250 cm3 4T, dwuzaworowych, chłodzonych powietrzem)

Koszt uczestnictwa to 100zł – klasa 80 junior oraz 175zł – klasa 80 open, dodatkowo dla zawodników nielicencjonowanych koszt obowiązkowego ubezpieczenia – 25zł.

Dokumenty, których potrzebujesz, aby wziąć udział w tych zawodach to: licencja ważna na rok 2021 (nie dotyczy amatorów), aktualne badania/zaświadczenie lekarskie uprawniające do uczestnictwa w zawodach, zawodnicy z licencją muszą posiadać ważną książeczkę zdrowia, zawodnicy bez licencji ważne badania lekarskie i ubezpieczenie NNW, wypełniona i podpisana karta zgłoszeniowa, wypełnioną i podpisaną ankietę o aktualnym stanie zdrowia, uczestnicy niepełnoletni pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w imprezie.

Prawo do startu mają zawodnicy z licencją A, B, C uprawniającą do startów w rajdach enduro lub motocrossie oraz amatorzy bez licencji.Uczestnicy bez licencji, którzy nie ukończyli 18 lat, muszą złożyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zawodach.

Zapisy: casomira.eu
Kontakt: iponeseries@gmail.com
O zawodach pisaliśmy już: tutaj

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.