Zapytaliśmy o Tor Mórkowo, czy miejscowi dadzą jakieś rady?

Mateusz Saleta z PitBike51 ostatnio wystartował na Pit Bike Cup w Głażewie w klasie Amator. Przedstawiciela społeczności z Leszna zapytaliśmy o tor Mórkowo i nie tylko. 

Mateusz Saleta na co dzień prowadzi swoją firmę posadzkarską, w wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas, m.in. na siłowni. Pierwszy raz na pit bike wsiadł zaledwie rok temu, a już zdążył wystartować w zawodach w klasie Amator i zaprezentować się z jak najlepszej strony. -Cały wyścig prowadziłem z dużą przewagą, ale na metę dojechałem drugi. Nawet nie pytajcie! Nie ma czym się chwalić, mój błąd. Trzeba i takie sytuacje brać pod uwagę. Dla mnie wewnętrznie wygrałem- śmieje się Mateusz.

Po raz pierwszy w historii zawody Pit Bike Cup, zmienią swoją lokalizację. Zawodnicy przyzwyczaili się, że odbywają się one na torze w Głażewie. Tym razem cykl przeniesie się na nowy tor- Mórkowo koło Leszna. Tak naprawdę miejsce to znane jest tylko lokalnym zawodnikom. Wiemy, że na obiekcie cały czas toczą się prace, po opadach deszczu trzeba było wypompować stojące kałuże. Ekipa PitBike51 już się uporała z tym problem, a prognozy pogody są bardzo korzystne. Ale wróćmy do toru. – Za dużo nie chciałbym zdradzać, niech to będzie fajna niespodzianka dla całej ekipy, która nas odwiedzi. Na pewno wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane i o to nie musicie się martwić. Tor jest techniczny, ale ma też szybkie sekwencje. Będzie świetna zabawa, będzie można się pościgać i wyprzedzać. I teraz uspokoję wszystkich, którzy czują niepewność. Tor Mórkowo jest moim zdaniem bardzo podobny do Głażewa. Już nie możemy się Was doczekać! Do zobaczenia!

Podczas Pit Bike Cup w Głażewie stawiła się prawie trzydziestka zawodników z PitBike51. Ile będzie ich podczas miejscowej imprezy? Coś czujemy, że off-road idzie na rekord! 

Pit Bike Cup Leszno
24 października 2020
Tor Mórkowo koło Leszna
Zapisy na zawody: https://otopit.pl/pitbike-pl-cup/

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.