Wystartuj w Cross country w Darłowie!

Poczuj dreszcz emocji i adrenalinę, startując w crosscounty! Niektórym zawodnikom temat może być już znany – zawody Darłowie były popularne już kilka lat temu, teraz powracają! Jeśli jesteś nowym uczestnikiem i chcesz spróbować swoich sił w formule cross country, to trafiłeś idealnie – zawody w nadmorskiej miejscowości dostarczą masę wrażeń.

Zawody odbędą się 9 lipca 2023 roku w miejscowości Darłowo zachodnie, ulica nadmorska.

Zasady są proste – nie musisz być zawodowym i doświadczonym motocyklistą. W zawodach Cross Country nie tylko rywalizujesz z innymi uczestnikami, ale również z samym sobą. To niezapomniana okazja do poprawy swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń. Przy okazji jest to idealny sposób na połączenie pasji z urlopem – zawody tak blisko morza nie zdążają się często!

Jeśli chodzi o kategorię dla Pitbike, będą dwie – dla wszystkich zawodników oraz bieg pokazowy dla dzieci w wieku 8+ lat. Start i wyścig klasy Pitbike przewidziany jest na godzinę 14.50 i będzie trwał pół godziny. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z organizatorem – Waldemar Iracki tel.: 788 391 161 oraz na stronę na Facebooku

Podrzucamy harmonogram

Powodzenia!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.