Wystartuj w Cross Country na Pitbike!

Jeśli chciałbyś sprawdzić się w formule Cross Country, te zawody są dla Ciebie! Wystartuj w II Memoriale Zbigniewa Matysiaka, który odbędzie się w najbliższy weekend, 15-16 czerwca, w Osówce. To niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w IX i X rundzie Pucharu i Mistrzostw Polski Cross Country.

Te zawody są dla każdego – niezależnie od tego, czy jeździsz na quadzie, dużym motocyklu, czy Pitbike, znajdziesz tu coś dla siebie. Oprócz głównych zawodów został przewidziany specjalny wyścig Kids Race dla młodszych zawodników, w wieku 7-13 lat, jeżdżących na Pitbike. Trasa na sobotni wyścig dla najmłodszych będzie skrócona, a czas wyścigu to 40 minut. Zabierz swojego YCF, MRF czy Kayo i zweryfikuj swoje umiejętności!

Poczuj dreszczyk emocji i ducha rywalizacji na trasach zaprojektowanych tak, aby były wyzwaniem dla każdego uczestnika. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i podnieść poziom adrenaliny. II Memoriał Zbigniewa Matysiaka to nie tylko zawody, ale również hołd dla wybitnego sportowca i człowieka, który na zawsze wpisał się w historię polskiego cross country.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na stronie Polskiego Związku Motorowego. Zanim się zapiszesz, przeczytaj szczegółowe informacje w regulaminie uzupełniającym zawody. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące zapisów, tras i warunków uczestnictwa. Sprawdź również wydarzenie na Facebooku i bądź na bieżąco.

Dołącz do nas i poczuj prawdziwą wolność na trasie cross country!

Do zobaczenia na starcie!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.