Wysocki + Kruszyński dwa wakacyjne campy off-road!

Ależ to będzie uczta dla wszystkich fanów off-roadowych emocji. Tuż przed kolejną rundą Pucharu Polski Pit Bike Off-Road pojawiła się propozycja udziału w dwóch campach, oba wydarzenia sygnowane są przez świetne nazwiska: Karola Kruszyńskiego i Łukasza Wysockiego.

Duet trenerski organizuje dwa wydarzenia, pierwszy to camp na torze w Głażewie, który odbędzie się w dniach 16-17 lipca. Koszt udziału już z opłatą za tor to 200 zł za oba dni lub 110 za jeden dzień szkoleniowy. Trenerzy proponują wszystkie poziomy zaawansowania, również początkujący, więc oferta skierowana jest nie tylko do zawodników startujących w zawodach. W sobotę zaplanowano ognisko dla uczestników.

Drugi termin to 23-24 lipca i obóz w Wierzchucinie Królewski, czyli dokładnie na obiekcie na którym odbędzie się III runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road, czyli SMC Motorsport Park. Cene i poziomy zaawansowania są identyczne, jak w przypadku pierwszego wydarzenia. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisów dokonujemy sms-owo pod numerem 507039821

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.