Wpadnij w weekend na Track Day do Koszalina!

Już w najbliższą niedzielę, 13 czerwca na torze w Koszalinie odbędzie się Track Day. Będą tam miały miejsce zarówno jazdy wolne, jak i szkolenia z instruktorami. Nie masz planów na weekend? Koniecznie weź udział w tym wydarzeniu!

Jazdy odbywają się w godzinach od 8:00 do 18:00. Uczestnicy spędzą łącznie około 120-150 minut na torze. Organizator przewiduje jazdy w małych grupach, aby było swobodniej i bezpieczniej. Jazdy odbywać się będą pod kontrolą czynnych zawodników Pucharu Polski Pit Bike SM oraz licencjonowanych instruktorów nauki jazdy kategorii A oraz B. Na zajęciach teoretycznych omawiane będą ogólne elementy techniki jazdy i zasady poruszania się po obiekcie, a także przygotowanie techniczne motocykla.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych – Już czas wskrzesić Koszalin do życia. Dlatego też chciałbym serdecznie zaprosić Was – dorosłych jak i dzieci do wzięcia udziału w Track Day’u na torze w Koszalinie. Chcemy stworzyć bezpieczną grupę tylko dla najmłodszych. To rzadkość, jak dotąd na eventach, ale chcemy dać szansę przyszłości motorsportu na rozwój. O ile uzbiera się grupa, dzieci do lat 12 będą miały tor tylko dla siebie. Zapewniamy bezpieczną zabawę, szkolenie z techniki jazdy, opiekę wyszkolonych instruktorów, katering, ciastka, kawę, wodę, materiały dydaktyczne. Oferujemy jazdy wolne po torze, lub bardziej rekomendowane, grupy szkoleniowe z instruktorami – mówi Adrian Wojtasik, organizator wydarzenia. 

Koszt udziału w Open Track – 220zł
Koszt udziału w szkoleniu – 350zł
Zapisy: https://forms.gle/VQzAKpEeaeP8i4gx5
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/481296489803408

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.