Wkrótce XI edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Tegoroczne Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników zostały powiększone o nową kategorię, jaką jest młody mechanik motocyklowy. W tej edycji organizatorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji, pozytywnej energii, nowych partnerów i konkurencji.

Każdej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników towarzyszą nowe atrakcje i wyzwania. Tym razem jest to nowa kategoria – Młody Mechanik Motocyklowy. Półfinały mistrzostw odbędą się w 25 marca o godzinie 12:00, natomiast w dniach 7-10 kwietnia ruszają finałowe rozgrywki mistrzostw we wszystkich kategoriach, podczas Poznań Motor Show 2022 “Droga do Elektromobilności”.

W tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników, nowa klasa jaką jest Młody Mechanik Motocyklowy obejmuje również Pit Bike’i. Egzaminy będą przeprowadzane na minimotocyklach, a filmy z udziałem naszych mechaników trafiły już na platformę edukacyjną. Wiedzę z tych materiałów mogą czerpać wszyscy uczestnicy mistrzostw.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to coroczne wyjątkowe wydarzenie, dla wszystkich młodych, przyszłych zmotoryzowanych oraz mechaników. Udział w mistrzostwach odbywa się on-line ze względów bezpieczeństwa podczas pandemii i jest całkowicie bezpłatny. 

W tym roku uczestnicy walczą o podium w pięciu kategoriach:

  • Młody Mechanik
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Elektromobilni
  • Mechanik Zawodowy
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych – ta kategoria pojawia się na mistrzostwach po raz pierwszy

Aby wziąć udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników, wystarczy wejść na stronę główną wydarzenia: LINK, po czym wybrać przycisk: “Weź udział”

Strona przeniesie nas do możliwości zalogowania się, wystarczy wpisać adres e-mail oraz hasło i nacisnąć przycisk “Zaloguj Się”. A jeśli nie posiadasz konta należy wybrać opcję “Zarejestruj się”.

Po wybraniu opcji “Zarejestruj się” następuje przekierowanie do formularza rejestracji, gdzie wypełniamy każde pole wybranymi danymi osobowymi, takimi jak: Imię, Nazwisko, Numer telefonu, Adres e-mail oraz hasło. Aby rejestracja przebiegła pomyślnie należy zaakceptować regulamin, mieć ukończone 15 lat, po czym wybrać przycisk “Załóż Konto”.

Po założeniu konta wyświetli się komunikat aby uzupełnić konto niezbędnymi informacjami, jak wybór ucznia, opiekuna lub mechanika, uzupełnianie danych osobowych, wybór swojej szkoły, kierunek kształcenia i inne.

Po wypełnieniu danych i ich zapisaniu w swoim profilu, przechodząc na stronę główną wystarczy wybrać daną kategorię i wybrać opcję “Zarejestruj Drużynę”.

Wyświetli nam się okno gdzie należy wypełnić: nazwę drużyny, e-maila opiekuna, e-maile członków oraz wybrać dane wydarzenie między innymi: “Młody Mechanik Motocyklowy 2022”. Do wydarzenia obowiązkowo należy zgłosić swój zespół. Zespół musi składać się z dwóch uczestników oraz opiekuna, a każdy opiekun może być przypisany do więcej niż jednego zespołu.

Po utworzeniu drużyny widzimy ją w opcji: “Młody Mechanik Motocyklowy” i mamy możliwość dodawania komentarzy. Zapisy na mistrzostwa trwają do 25. marca . Aby przejść na dalszy etap jakim jest praktyka, należy rozwiązać testy kwalifikacyjne, które będą wyłącznie dostępne 25 marca w godzinach 12:00-13:30.

Więcej bieżących informacji znajdziemy na stronie https://akademiamlodegomechanika.pl/ oraz na facebooku https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow/.

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.