Wielkie piknikowanie na torze w Głażewie!

Nie tylko dla zawodników, pasjonatów pit bike, ale dla wszystkich. Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na piknik, który już w najbliższy weekend odbędzie się na torze Głażewo k.Unisławia.

Idealna majówka dla wszystkich, których ciągnie do jady na pit bike! Już 14 i 15 maja będzie można nie tylko spróbować swoich sił, ale także zobaczyć jak trenują zawodnicy lub pojeździć na torze swoim sprzętem.
– Zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin. W sobotę zapraszamy od 15:00. Będzie czekało na Was ognisko, wystarczy zabrać coś na kij! Od 16:00 przez dwie godziny atrakcja dla najmłodszych- dmuchane zjeżdżalnie za darmo. Będzie można spróbować także jazdy na pit bike, zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, ale żeby wypożyczyć sprzęt konieczna jest rezerwacja – zaznacza Miłosz Pawlikowski z Moto Pit.Rezerwacji pit bike możecie dokonać pod numerem telefonu: 693058132. Tam również dowiecie się więcej na temat cen i szczegółów jazd. Dla osób ze swoimi sprzętami przewidziano jazdy w godzinach 15:00-19:00 płacicie standardową opłatę jak za tor – w zależności czy jesteście w klubie czy nie 30-40 zł 

Dodatkowo podczas weekendu odbędzie się camp dla zawodników. Poprowadzi go dwóch znanych trenerów motocrossu: Marcin Wójcik i Paweł Wizgier. Będzie to idealna okazja do treningów zarówno dla stałych bywalców toru, jak i dla nowych zawodników. Wszystko w ramach przygotowań do Pucharu Polski Pit Bike Off-Road, który w Głażewie odbędzie się już 29 maja 2022. -Oczywiście, zawsze warto objechać wszystkie elementy toru przed zawodami. Oswoić się z nawierzchnią a także posłuchać trenerów jaki mają pomysł na pokonywanie poszczególnych odcinków toru – podkreśla Marcin Wójcik. -Jeżeli są osoby, które są mniej doświadczone lub całkiem początkujące to dla nich poprowadzimy inny rodzaj treningu. Głównie skupimy się na technice, pozycjach ciała i nabieraniu prawidłowych nawyków. Tor w Głażewie jest odpowiedni dla wszystkich i tych co jeżdżą szybko i tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Pit Bike. Włodarze toru bardzo dbają o obiekt i świetnie go przygotowują do treningów  – zaznacza Wójcik.

Więcej informacji o campie dla zawodników:
https://pitbike24.pl/juz-w-najblizszy-weekend-camp-mx-w-glazewie-wojcik-wizgier/

Do zobaczenia na torze!


Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.