Wielkie emocje wyścigów na torach asfaltowych powracają!

Już 15 i 16 czerwca po raz pierwszy w weekendowej formule Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike SM! Zapraszamy na tor Wallrav Race Center w Starym Kisielinie, gdzie do rywalizacji staną mali i duzi fani wyścigów na nieco mniejszych dwóch kołach.

Święto wyścigów SM – formuła na torach asfaltowych rozpocznie się już 13 i 14 czerwca (czwartek, piątek) podczas jazd wolnych, na które może wpaść każdy użytkownik pit bike YCF, MRF, Kayo i Ohvale. Nowością w tym sezonie jest klasa Amator! Podobnie, jak na off-roadzie wystartować w tej klasie mogą osoby, które mają ukończone 18 lat i spełniają minimum formalności: nie trzeba posiadać badań lekarskich i licencji, wystarczy stanąć do egzaminu i posiadać minimotocykl YCF, MRF, Kayo oraz odpowiedni ubiór i kask. Naszym zdaniem to świetna opcja dla osób, które nie są przekonane do wyścigów, ale chcą spróbować swoich sił i zasmakować rywalizacji na torze. Wiemy, że osób trenujących na pit bike jest mnóstwo, przekażcie znajomym, że mamy taką możliwość! Klasa AMATOR wystartuje przy Pucharze Polski Pit Bike SM YCF, MRF, Kayo, Ohvale w sobotę, 15 czerwca!

Klasyfikacja będzie toczyła się w dobrze znanych zawodnikom klasach: Stock 90, Pit Girls, Runner 80, Pit Ladies, Stock 125, Stock 150, Super Pit, Kayo Mini GP, Mini GP, Masters, nowością będą klasy Mini GP 110 (o ile uzbiera się grupa zawodnicza) i MRF 140, która zastąpi dotychczasową klasę Lite 150.

Każdy kto chce zdobyć licencję zawodniczą będzie mógł przystąpić do egzaminu, pamiętajcie o badaniach lekarskich i rezerwacji numeru startowego. Sprawdźcie krok po kroku, jak zacząć: Jak zacząć? Pamiętajcie też, żeby założyć konto w systemie zawodniczym INSIDE PZM.

Trakcyjnie regulamin znajdziecie na stronie Polskiego Związku Motorowego: Regulamin Zasady Rozgrywek Minimotocykle Pit Bike SM MRF, Kayo, YCF, Ohvale 2024.

W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was wiele możliwości jazdy, a ceny pakietów są naprawdę atrakcyjne! Zaczynając od jazd wolnych w czwartek za 300 zł i 350 w piątek, po pakiety dwa dni 750 zł, trzy dni 1000 zł i cztery dni 1050 zł. Można się najeździć!

Zapraszamy do zapisów Zapisz się! Mamy nadzieję, że widzimy się na Wallrav Race Center w Starym Kisielinie. To będzie epicki weekend! Bądźcie z nami.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.