Wielki powrót Eliasza Davidsona!

Pamiętacie zimowy test Kayo T4? Jeśli nie, koniecznie go sobie przypomnijcie. [link] Od tamtej pory Eliasz systematycznie testował T4 w różnych warunkach. Minęło już kilka miesięcy, więc bohater filmu miał okazję doskonale zapoznać się z motocyklem i sprawdzić jak sobie radzi – a  z Eliaszem za kierownicą, zdecydowanie nie miał lekko. Jesteście ciekawi jego opinii? Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu! 

Dirt Bike’i Kayo pojawiły się u nas stosunkowo niedawno, więc wiele osób ciekawi, czy są one warte zakupu. Jak Dirt Bike poradzi sobie w ekstremalnych warunkach? Czy jest awaryjny? Dla kogo się sprawdzi? Czy nadaje się do jazdy na torze? Czy można wprowadzać w nim jakieś modyfikacje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, jak i wiele innych, znajdziecie w tym filmie. – Znowu mam ze sobą Kayo T4. Pamiętacie nasz zimowy test? Wiele osób nam zarzuciło, że co to motocykl, czemu promujemy chińczyki, w ogóle czemu na nich jeździmy i że to się do niczego nie nadaje. No to postanowiliśmy sprawdzić i dołożyliśmy kolejne kilka miesięcy ostrego upalania na Kayo T4, żeby zobaczyć, co on tak naprawdę potrafi i ile jest w stanie wytrzymać. – powiedział Eliasz.

Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.