Wielką majówkę na asfalcie zaczynamy już w piątek

Już w piątek rozpoczynamy sezon jazd na asfalcie. Treningi poprzedzą sobotnią rundę rozgrzewkową Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM.

To znakomita okazja, by sprawdzić siebie i swoją formę po zimie. Tradycyjnie wszystkich fanów jazdy na kolanie MX Otopit Toruń zaprasza na rundę rozgrzewkową na której będzie można nie tylko potrenować, ale i zdać egzamin na licencje.

PIĄTEK TRENINGI
W piątek 29.04.2022 odbędą się jazdy wolne, koszt uczestnictwa 150 zł./os., za uczestnictwo w drugiej klasie dodatkowa opłata 50 zł.

TRENINGI PIĄTEK 29 KWIETNIA 2022

Co więcej na jazdach wolnych w piątek możesz pojawić się nawet jeżeli nie planujesz startu w zawodach. Za to ju w sobotę runda rozgrzewkowa. Będzie można sprawdzić swoją formę i wystartować w wyścigach, a wszystkie nowe osoby będą mogły uzyskać licencje zawodniczą.

Koszt startu w rudzie wynosi w przypadku uiszczenia wpłaty na konto w I terminie wynosi: dla uczestników do 8 roku życia – 50 zł, dla uczestników do 16 roku życia – 170 zł, dla uczestników powyżej 16 roku życia – 270 zł. Dodatkowa opłata za start uczestnika w drugiej klasie – 100 zł. Wiek określony został rocznikowo. Kwota wpisowego w przypadku wpłaty w II terminie, jest o 30 zł wyższa od kwot wskazanych. Kwota wpisowego nie zawiera opłaty za udostępnienie transpondera do pomiaru czasu. Opłata za transponder PZM wynosi 20 zł i należy ją doliczyć do kwoty wpisowego.

Pakiet rodzinny
W przypadku startu w jednej rundzie kilku członków najbliższej rodziny (krewni w linii prostej lub bocznej II stopnia) opłata wynosi równowartość wpisowego za najstarszego z członków rodziny. Pakiet rodzinny nie obowiązuje na piątkowych treningach.

29-30 kwietnia 2022
Runda rozgrzewkowa Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM


Zapisy: https://zawodypitbike.pl/rozgrzewka/

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.