Weź Pitbike i wystartuj podczas Mistrzostw Świata Supermoto na torze Słomczyn!

W nadchodzący weekend, 20-21 lipca, Słomczyn stanie się areną jednego z najbardziej pasjonujących wydarzeń sportowych tego roku – IV runda 2024 FIM Supermoto World Championship. To wyjątkowa okazja, aby śledzić rywalizację światowej klasy zawodników w tej ekscytującej dyscyplinie. Odwiedzający będą mieli okazję z bliska podziwiać ich niezwykłe umiejętności oraz przeżyć emocje towarzyszące każdemu wyścigowi. Niezapomniane widowisko sportowe gwarantowane!

Mamy także wyjątkową wiadomość dla wszystkich fanów mniejszych maszyn! W tegorocznej edycji Mistrzostw Świata w Słomczynie zawodnicy Pitbike również będą mieć okazję do rywalizacji na torze. Organizatorzy zdecydowali się na rozegranie rundy Pucharu Polski Pitbike (w sobotę) w ramach tego prestiżowego wydarzenia. Zabierz swojego Pitbike i stań na starcie podczas Mistrzostw Świata! To świetna okazja aby poczuć klimat i emocje towarzyszące na tak dużej imprezie.

,,Mistrzostwa to także doskonała okazja do spotkania się z doświadczonymi zawodnikami, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat supermoto. Wspólny paddock sprzyja integracji między pasjonatami sportów motorowych, tworząc przyjazną atmosferę, która dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego wydarzenia.” – Jerzy Głodek, organizator wydarzenia.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które umilą czas zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W specjalnej strefie kibica znajdę się stanowisko gastronomiczne, miejsca do odpoczynku oraz trybuny zapewniające wspaniałą widoczność. To doskonała okazja, aby spędzić weekend pełen wrażeń na świeżym powietrzu, ciesząc się sportowymi emocjami i atrakcjami dla całej rodziny.

Nie możecie przegapić tego wydarzenia! Liczymy na waszą obecność, a kto wie, może pitbike kiedyś dołączy do rywalizacji w mistrzostwach świata?

Podrzucamy harmonogram wydarzenia

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.