Ważne informacje od organizatora Pucharu Polski Pit Bike SM!

Polski Związek Motorowy wydał kolejne rekomendacje co do organizacji zawodów oraz treningów. Jak te wiadomości przekładają się na start sezonu w Pucharze Polski Pit Bike SM?

Przypominamy, że pierwsza runda cyklu zgodnie z harmonogramem powinna odbyć się 2 maja 2020 na koszalińskim Moto Parku. Dziś PZM wydał kolejne rekomendacje dla organizatorów. Przedłużył swoje zalecenia do zaprzestania działań do końca kwietnia.W nawiązaniu do poprzedniego komunikatu w sprawie rekomendacji odwołania / zmiany terminu zawodów w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, Polski Związek Motorowy rekomenduje organizatorom zawodów, imprez oraz szkoleń w zakresie działalności PZM, wydłużenie okresu zawieszenia tych wydarzeń, do dnia 30 kwietnia 2020 r.

za www.pzm.pl z dnia 25.03.2020

Zapytaliśmy więc organizatorów Pucharu Polski Pit Bike SM czy informacje te mają wpływ na planowe rozpoczęcie sezonu. Co prawda, start cyklu zaplanowano po tej dacie, ale są to zaledwie dwa dni. MX Otopit Toruń zdaje sobie sprawę z sytuacji w której się znajdujemy i zabezpieczył już prewencyjnie działania.Mamy nadzieję, że sezon Pucharu Polski Pit Bike SM tradycyjnie rozpocznie się w Majówkę w Koszalinie. Zdając się na aktualne rekokmendacje Polskiego Związku Motorowego wszystko na to wskazuje i głęboko w to wierzymy. Niestety nikt z nas nie jest w stanie dać na to gwarancji i obiecać, że do tego czasu pandemia ustąpi. Jest to siła wyższa, a w tym momencie najważniejsze jest zdrowie i życie ludzkie. Myślę, że nikomu nie trzeba tego tłumaczyć. Jednocześnie zabezpieczając ewentualne sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, dokonaliśmy dodatkowej rezerwacji na Moto Parku w Koszalinie w dniach 12-13 czerwca. Prosimy o branie pod uwagę tej daty, jako terminu rezerwowego. Ale jeszcze raz powtarzam, wszyscy liczymy na to, że spotkamy się 2 maja.

Łukasz Pawlikowski MX Otopit Toruń

To oficjalne stanowisko klubu na dziś. Idąc za ich głosem, liczymy na to że spotkamy się 2 maja w Koszalinie! Jednocześnie klub poinformował, że zgodnie z zaleceniami PZM do końca kwietnia nie odbędzie się żadne zorganizowane przez nich wydarzenie.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.