Ważna informacja dla zawodników Pit Bike [ZMIANA W KALENDARZU]

Tak szybko, jak to możliwe informujemy o zmianie w kalendarzu zawodów Pit Bike.

Z powodów niezależnych od lokalnego organizatora, zaplanowana na 3 września runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road w Olsztynie zostaje odwołana. 

-Niestety, ze względu na trudności spowodowane zmianą właściciela gruntów, na których do tej pory znajdował się nasz tor, z przykrością musieliśmy podjąć decyzje o odwołaniu zgłoszonej przez nasz klub rundy. Staraliśmy się do ostatnich chwil, aby runda ta się odbyła, ale z przyczyn niezależnych od nas, nie może dojść do skutku. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie uda nam się ugościć zawodników Pucharu Polski w naszym mieście -przekazał wiceprezes Motoklubu Olsztyn, Maciej Szczuciński. 

Kolejna zaplanowana na ten sezon runda odbędzie się zgodnie z terminarzem zawodów: 17 września w Kościanie. W wakacje przed zawodnikami również finał Mistrzostw Polski Pit Bike Off-Road, który odbędzie się 27 sierpnia. Finał pucharu zaplanowano na 1 października.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.