W najbliższy weekend jeździmy w Mrągowie!

Idealny początek sezonu na Mazurach. Już w sobotę jazdy testowe dla dzieci i dorosłych. Będą testówki, ale można także wpaść na swoim motocyklu. Jednym słowem- wszyscy mile widziani.

Szczególnie zapraszamy dzieci już od 5 roku życia – mówi Tomek Radziewiński z Quady-Mrągowo.pl Chcemy pokazać najmłodszym oraz ich rodzicom potencjał, jaki drzemie w minimotocyklach pit bike. Co więcej nie jest to jednorazowy zryw, bo treningi będziemy kontynuować w szkółce. Dzieci, młodzież i dorośli będą mogli trenować pod okiem fachowców, zarówno indywidualnie, jak i w grupie. W sobotę zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Zapowiada się piękna pogoda i super wydarzenie. Serdecznie zapraszamy. 

Do dyspozycji uczestników będą dostępne modele testowe, m.in. YCF 50, MRF 80, MRF 120 RC i TTR, Kayo 140TT oraz quady Kayo AT110/ AU110. Pojazdy znajdą więc dla siebie zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Można również przyjechać swoim sprzętem – ważne, żeby był sprawny technicznie. 

Dzień otwarty pit bike organizuje Mrągowskie Stowarzyszenie Młodzieży przy wsparciu Quady-Mrągowo. pl I tu warto się zatrzymać, bo już pod koniec kwietnia właśnie w Mrągowie odbędą się zawody pit bike. Na tor off-road zjadą zawodnicy z całego kraju. Będzie to doskonała okazja, by spróbować swoich sił lub zobaczyć na żywo rywalizacje na minimotocyklach. 

Nasz tor jest homologowany przez Polski Związek Motorowy od 7 lat, organizujemy zawody motocrossowe, a na terenie obok cross country, jednocześnie znajdujemy się zaledwie dwa kilometry od centrum miasta. Tor jest wymagający, ale na pewno przyniesie zawodnikom wiele satysfakcji. Techniczny obiekt ze zmienną nawierzchnią, będzie atrakcyjny nie tylko dla zawodników, ale i  dla publiczności, która będzie miała widoczność na cały obiekt. Bardzo się cieszę, że zawodnicy pit bike w końcu do nas zawitają, te zawody są bezpieczne  rozwijające dla młodych sportowców, którzy są świetnie przygotowani do kolejnych dyscyplin motorsportu. Mamy nadzieję, że tor w Mrągowie stanie się dla nich również letnią bazą treningową i dzięki temu będzie więcej okazji do wspólnej jazdy – mówi Andrzej Gol z Mrągowskiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Jednym słowem zapowiada się ciekawy sezon w Mrągowie. Mieszkacie na Mazurach? Wpadajcie koniecznie między 9:00, a 15:00 do Miasteczka Mrongoville na Młynowej 50. Najlepiej wyposażyć się w przylegający strój np dżinsy, a nie luźne dresy, buty za kostkę. Jeśli macie swój kask również zabierzcie go ze sobą. Udział jest bezpłatny. 

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.