ULUBIENIEC PUBLICZNOŚCI: Julia Pieprzyk

Sezon 2021 za nami. Okazją do jego zwieńczenia będzie Wielka Gala Pit Bike. Uroczystość odbędzie się 4 grudnia w toruńskim Dworze Artusa. Podczas wydarzenia, jak co roku wręczone zostaną nagrody. Jedną z nich jest wyróżnienie dla Ulubieńca Publiczności, który wybierany jest w plebiscycie. Prezentujemy nominowaną z numerem 10 – Julię Pieprzyk.

Julia jest zawodniczką klasy Pit Ladies, startuje z numerem #134 w off-roadowym Pucharze Polski Pit Bike. Pasją do minimotocykli zaraził ją brat. –Dwa lata temu mój brat chciał spróbować jazdy na Pit Bike’u, wtedy stwierdziłam że i ja spróbuje i bardzo mi się to spodobało. W tamtym roku postanowiłam wraz z moją mamą, że spróbuje swoich sił na zawodach w Rzeszowie. – mówi zawodniczka.

Poza Pit Bike’ami, Julka bierze udział również w zawodach na dużych motocyklach. – W sezonie 2021 zaczęłam jeździć dużym crossem i zbierałam doświadczenie na różnych zawodach, lecz nie przestałam startować w zawodach Pit Bike. Jestem zadowolona ze swoich wyników, ponieważ spełniłam swoje cele z początku sezonu, czyli obronić pierwsze miejsce w kategorii Pit Ladies w Pucharze Polski Pit Bike i pierwsze miejsce w kategorii Woman w cyklu Pitbike GP, a na dużym crossie udało mi się wywalczyć drugą pozycję w Mistrzostwach Strefy Polski Zachodniej. W okresie zimowym mam zamiar popracować nad kondycją, i przełożyć moje umiejętności na crossa z większą pojemnością. – zakończyła.

Aby zagłosować na Julię, należy wysłać SMS o treści: am ulubieniec 10 na nr 71480.
Koszt sms-a to 1,23 brutto, regulamin można znaleźć tutaj: LINK
Głosowanie zakończy się 1 grudnia o północy.

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.