Ulubieniec Publiczności 2020

Ulubieniec Publiczności, a właściwie Ulubienica Publiczności 2020 to Laila Bielecka. Tytuł ten przyznawany jest zawodnikom, którzy zyskali największą sympatię publiczności. 

Ulubieniec publiczności to kategoria, w której o zwycięzcach decyduje plebiscyt. Przebiega on dwuetapowo. Najpierw zgłaszani są uczestnicy, później przebiega głosowanie sms. Osoba z największą ilością głosów zwycięża.

Młoda zawodniczka na Mistrzostwach Polski Pit Bike SM złamała rękę. Przez kontuzję nie mogła wystartować w Pucharze Polski. Po zdjęciu gipsu wsiadła na motocykl i wystartowała na zawodach w Mórkowie. Swoim duchem walki zyskała sympatię publiczności -pomimo kontuzji ukończyła sezon i się nie poddała -Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i za tą statuetkę. Chciałabym pozdrowić Jarka Muchę i całą Akademię Pit Bike Moto-Mucha, Motormanię Kidz GP, wszystkich organizatorów oraz moją rodzinę!  –powiedziała Laila po otrzymaniu statuetki. 


Transmisja z Wielkiej Gali Pit Bike 2020:


Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.