Trenuj z Original Racing przed drugą rundą Pucharu Polski SM!

Dwa dni przed drugą rundą Pucharu Polski Pit Bike SM, 8 Lipca na Kartodromie w Bydgoszczy odbędzie się track day organizowany przez Original Racing. Jest to dzień otwarty na torze, w którym może wziąć udział każdy, nie tylko osoby startujące w zawodach.

Treningi to doskonała okazja na to by spróbować swoich sił, to także dzień w którym być może odkryjesz swoją pasję, a dla sportowców, którzy biorą udział w wyścigach jest to doskonała opcja na zapoznanie się z torem, na którym później odbędą się zawody. To na pewno zmniejszy stres, który jest związany z tym co nieznane.
– Original Racing to społeczność ludzi, którzy kochają motocykle, każdy kto chce może być original. Nie jesteśmy teamem czy drużyną sportową. Nasze track day’e robimy w taki sposób, aby każdy mógł się przygotować do zawodów poprzez maksymalną ilość czasu na torze. Z reguły impreza trwa od rana do wieczora, udział w treningu może wziąć każdy, nie ma znaczenia czy jesteś zawodnikiem czy amatorem, nie potrzebujesz także licencji. Original Racing stara się zapewniać trenerów, którzy pomogą oraz dadzą cenne wskazówki. Na to wydarzenie nie ma limitu wiekowego. Nauka nie jest prowadzona od podstaw, dlatego ze względów bezpieczeństwa wymagane jest, aby osoby biorące udział w track day’u miały chociaż minimalne doświadczenie na torze. –podsumował organizator Michał ,,Mysza’’ Macuk.


Liczba miejsc jest mocno ograniczona, tylko przedpłata gwarantuje udział w treningu. Biorąc udział w zapisach możesz także wybrać preferowaną grupę treningową: Grupa A (najszybsza – obowiązkowo dla Super Pit), Grupa B, Grupa C, Grupa D (najwolniejsza – obowiązkowo dla Stock 90). Kupując bilet możesz wybrać opcję z koszulką. Jeżeli nie chcesz robić przelewów internetowych możesz dokonać wpłaty w dzień treningu (musisz posiadać odliczoną kwotę).

Dostępne pakiety:

  • cały dzień (wszystkie sesje) – 250 zł 
  • 1h (3 sesje) – 150 zł
  • sesja 20 min – 60 zł

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Original Racing i wydarzeniach, które organizują zapraszamy do śledzenia na forach społecznościowych:
https://www.facebook.com/OriginalRacingPolska
https://www.instagram.com/originalracing.pl/

Szczegóły wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/794284371287534

Weronika Winiarska


Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.