Trenuj z Karolem Kruszyńskim na torze w Głażewie!

Jesteś zawodnikiem i chcesz przygotować się do startu w zawodach? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z Pit Bike’ami i chcesz nauczyć się wszystkiego od podstaw? Świetnie się składa – licencjonowany instruktor PZM, Karol Kruszyński wznawia treningi. Poniżej szczegóły dotyczące zajęć z motocrossowym ubiegłorocznym Wicemistrzem Polski MX2.

Treningi dla grupy zaawansowanej:
Treningi dla grupy zaawansowanej są organizowane w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. We wtorki oraz czwartki zajęcia rozpoczynają się o godzinie 17:00, z kolei w niedzielę o 13:00. Zajęcia odbywać się będą na torze w Głażewie. Mogą w nich brać udział wszystkie grupy wiekowe, niezależnie od płci. Treningi są przeznaczone dla osób, które już opanowały podstawy techniki jazdy i chcą rozwijać prędkość oraz umiejętności, a także zawodników przygotowujących się do startu w zawodach. 

Szkółka dla początkujących:
Od przyszłej niedzieli startuje również szkółka dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z Pit Bike’ami. Zajęcia będą się odbywać co niedzielę w Głażewie od godziny 10:00 – Na tych zajęciach będę skupiać się na wprowadzeniu osoby w świat Pit Bike. Będziemy uczyć się o podstawach techniki, bezpieczeństwie, ustawieniu motocykla oraz na świetnej zabawie. Polecam ten typ treningu każdemu, kto jest świeżakiem. Im szybciej nauczysz się poprawnie jeździć tym będziesz czerpać z jazdy większą frajdę – mówi Karol.

Zapisy:
Aby zapisać się na trening do Karola oraz żeby być na bieżąco informowanym o ewentualnym odwołaniu treningu, wystarczy napisać do niego w aplikacji Whatsapp pod numerem telefonu: 507 039 821. W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz stopień zaawansowania – podstawowy / zaawansowany. 

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.