Trenuj w Koszalinie – rusza Akademia Motocross PitBike Michał Kozera

Akademia Motocross Pitbike we współpracy z Pitbike Zone Koszalin zapraszają na treningi. Prowadzić je będzie licencjonowany Instruktor Sportów Motorowych PZM, Michał Kozera. 

Michał Kozera od 14 lat jest licencjonowanym zawodnikiem Motocrossu oraz Instruktorem Sportów Motorowych PZM. Swoje doświadczenie zdobywał na wymagających torach w Polsce, Chorwacji, Czechach, Niemczech i USA. Startował w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, Pucharze Polski oraz eliminacjach Loretta Lynn w USA. 

Postanowił założyć Akademię, w której chce przekazać swoją zdobytą wiedzę młodzieży – Trenując na torze w moim mieście, spotkałem wielu młodych zapaleńców, u których nad łóżkiem wiszą plakaty Ryana Dungeya, czy Jamesa Stewarta! Pomysł na stworzenie Akademii był więc oczywisty. Po zdanym egzaminie na Instruktora Sportów Motorowych, czułem się zobligowany, aby dać szansę tym młodym dzieciakom. W przyszłości chciałbym stworzyć ogólnopolskie centrum szkoleniowe, tak aby każdy zawodnik Motocrossu, czy Pit Bike uzyskał fachową pomoc w zakresie techniki jazdy, żywienia, suplementacji i fizjoterapii. Prowadzenie treningów z dziećmi sprawia mi ogromną frajdę. Sukcesy i progress moich podopiecznych cieszą podwójnie, gdy widzę ich uśmiechy! Chciałbym przekazać im nie tylko wartości sportowe takie, jak świetna sprawność fizyczna czy dyscyplina sportowa, ale również wartości życiowe np. nauka systematyczności czy poszanowanie do życia. Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi? Ponieważ jest to świetny sposób na oderwanie go od komputera czy tabletu. Obecne czasy związane z pandemią są ciężkie i dzieci potrzebują solidnego bodźca, żeby wyjść z domu. Treningi zapewnią im nie tylko świetna formę zabawy, ale również zadbają o prawidłowy rozwój cech motorycznych, a co za tym idzie, ogólnej kondycji i zdrowia – powiedział Michał Kozera.

Treningi Akademii Motocross Pitbike będą odbywać się w każdą środę o 17:30 na torze MX Koszalin w Konikowie. Udział będą mogli brać wszyscy, od 8 roku życia. Nie musisz mieć swojego sprzętu – w ofercie Akademii jest możliwość wypożyczenia Pit Bike’a oraz wszystkich potrzebnych ochraniaczy niezbędnych do odbycia bezpiecznego treningu. 

Gdzie? Tor MX Koszalin w Konikowie
Kiedy? środy, godzina 17:30
Forma? treningi grupowe
Koszt? 50zł
Kontakt: 884 868 952

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.