Trenuj na PUK Arenie – jedynym w Polsce krytym obiekcie dla off-roadowców

PUK Arena w Lipnie co roku gości wielu zawodników w okresie zimowym. Podobnie, jak w poprzednich latach, w tym roku również zachęcamy do brania udziału w halowych jazdach. Przygotowaliśmy dla Was rozpiskę treningów na najbliższe dni.

ŚRODA 19.01, 26.01 – TRENING Z KAROLEM KRUSZYŃSKIM


Treningi z licencjonowanym instruktorem sportów motorowych, Karolem Kruszyńskim odbywają się cyklicznie, co środy w godzinach 18:00-21:00. Najbliższy już 19 stycznia. – Jest to świetna okazja, aby w zimę nadrobić zaległości i dobrze przygotować się do sezonu startowego. Ciągły kontakt z motocyklem jest bardzo ważny, jeżeli myślimy o bezpiecznej i szybkiej jeździe. Tor na PUK Arenie jest idealny do trenowania na minimotocyklach. Tor jest duży i wymagający. Znajduje się na nim się wiele ciekawych elementów. Co jest najważniejsze, zima nie jest nam straszna. Na PUK Arenie są zawsze idealne warunki do trenowania! –  mówi Karol Kruszyński.

ZAPISY: 507 039 821 (Whatsapp Karol Kruszyński)

CZWARTEK 20.01 – TRENING Z PAWŁEM WIZGIEREM

Przygotowania do sezonu 2022 z trenerem Pawłem Wizgierem wystartowały 11 stycznia. Kolejne jazdy pod okiem doświadczonego zawodnika motocrossu już w czwartek, 20 stycznia. Start o godzinie 18:00.

ZAPISY: LINK

SOBOTA 22.01 – TRENING STREFA PITBIKE OLSZTYN

Trening z ekipą z Olsztyna już w najbliższą sobotę o 18:00. Poprowadzi go instruktor sportów motorowych, Eliasz Dawidson. – Warto z nami trenować, ponieważ jest to świetna okazja, aby poznać wesołą ekipę z Olsztyna, czyli młodych, ambitnych zawodników, do których chętnie dołączają osoby z Brodnicy, czy Torunia. Można poznać zupełnie inne podejście do trenowania, jazdy i czerpania fun’u z tego wszystkiego. Jako zawodnik Motocrossu, Enduro, czy Pit Bike’ów, ale przede wszystkim pasjonat motorsportu, miałem okazję potrenować z najlepszymi zawodnikami na świecie, jak Taddy Blazusiak, Billy Bolt, czy Dominik Olszowy. Nie tylko podpatrzyłem od nich, ale także usłyszałem wiele cennych rad i teraz staram się je przekazywać moim podopiecznym. Może moja osobista kariera nie była usłana zbyt wieloma sukcesami, a raczej bolesnymi glebami, ale dzięki temu wiem, przed czym przestrzegać moich kursantów, jak do nich podchodzić i przede wszystkim, jak uczyć ich na moich błędach, nie na swoich. Na pewno będziemy skupiać się na technice jazdy, doborze linii, zabawie motocyklem i oczywiście czerpaniu fun’u. – mówi Eliasz Dawidson. 

ZAPISY:  880 323 203 (Whatsapp Eliasz Dawidson)

SOBOTA 29.01 – TRENING Z MARCINEM WÓJCIKIEM

Trener Marcin Wójcik zaprasza na PUK Arenę! Pod jego okiem będzie można pojeździć w sobotę, 29 stycznia. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy – średniozaawansowana oraz zaawansowana. Początek treningu o godzinie 17:15.

ZAPISY: 513 028 587 (SMS z imieniem, nazwiskiem, stopniem zaawansowania oraz pojemnością motocykla)

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.