Treningowy weekend w Głażewie – harmonogram

Już w ten weekend na torze w Głażewie odbędą się treningi off-roadowe. Poprowadzą je doświadczeni trenerzy, Marcin Wójcik oraz Paweł Wizgier. Przedstawiamy harmonogram:

SOBOTA:
9:30 – rejestracja
10:00 – 13:00 – pierwszy trening
14:00 – 17:00 – drugi trening
Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy: początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana. Każda z nich odbędzie trening zarówno z jednym, jak i drugim trenerem. Pierwszy dzień treningów przeznaczony jest dla osób, które już jeżdżą, niezależnie czy zaczynają czy są już zawodnikami. Koszt: 100 zł od osoby.

NIEDZIELA
8:40
– rejestracja
9:00 – 12:00 – trening
13:30 – 16:30 – PIERWSZY RAZ NA TORZE 
W godzinach 9:00-12:00 odbędzie się trening szybkościowy z Marcinem Wójcikiem kierowany do osób, które miały już kontakt z torem. Będzie podział na grupy, jak dzień wcześniej – początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Koszt: 50 zł za osobę.
Od godziny 13:30 do 16:30 odbywać się będzie spotkanie ze szkoleniowcem, Marcinem Wójcikiem. Przeznaczone będzie dla osób, które jeszcze nie korzystały z rad doświadczonego trenera, ale posiadają już swoje Pit Bike’i. Będą to zajęcia, na których poruszana będzie kwestia technik jazdy, a także dowiecie się, jak bezpiecznie rozwijać się w świecie off-roadu. Koszt: 50 zł za osobę.

Na treningi obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz elektroniczny: https://otopit.pl/treningi/

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.