Treningowy sezon na torze Głażewo

Ostatni sprawdzian, przed Pit Bike Cup Głażewo? Jazda rekreacyjna? Wypożyczalnia Pit Bike Moto-Pit zaprasza do jazdy.

Wypożyczalnia czynna jest, przez siedem dni w tygodniu, bez względu na godzinę. Wystarczy zadzwonić i zarezerwować sprzęt. Tor czynny jest od godz. 10:00-19:00. W tym celu należy kontaktować się pod numerem telefonu: 693 058 132. Cennik wypożyczalni znajdziecie TUTAJ.

-Jeżeli chodzi o wypożyczalnię, to są u nas motocykle marek YCF i MRF, o pojemności od 50ccm do 150ccm. Od MRF są 80-tki, miniaki, Runner, 120 HQ, RCZ 140. Jeżeli chodzi o YCF to mamy i elektryka, i 50-tkę z myślą o najmłodszych. Później już dla nieco starszych jest 80-tka Start, 125-tka Start, w pełnym automacie. Dzięki temu, jeśli starsze dzieci nie miały wcześniej do czynienia z motocyklami, to bez problemu poradzą sobie z tego typu sprzętem. Jeśli chodzi o dorosłych, to mamy 150-tki i 125-tki Piloty – mówi Miłosz Pawlikowski. –Jeśli ktoś nie miał wcześniej doświadczenia z motocyklem, to podstawy, czyli jak ruszyć, jaką sylwetkę mieć podczas jazdy, jak uginać łokcie udzielamy na miejscu. Nie jest tak, że dziecko przyjeżdża, dostaje motocykl i może robić, co chce. Pomagamy i zwracamy uwagę. Jeżeli chodzi o umówienie się na jazdę, to jeśli chodzi o weekendy należy umówić się dzień lub dwa dni prędzej. Natomiast w tygodniu, można nawet rano zadzwonić, że wieczorem chce się pojeździć – dodaje.

OT.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.