Treningowy rozkład jazdy

Jesteś zawodnikiem off-roadowym? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z Pit Bike’ami? Chcesz potrenować pod okiem profesjonalnych trenerów? Przedstawiamy rozkład jazdy na najbliższe treningi!

Treningi z Karolem Kruszyńskim


Treningi z Karolem Kruszyńskim odbywają się we wtorki i czwartki oraz w wybrane weekendy – Prowadzę treningi grupowe oraz treningi indywidualne dla osób, które zaczynają przygodę z Pit Bike’ami. Na treningach indywidualnych wprowadzam osobę początkującą do świata Pit Bike’ów, wyjaśniam zasady panujące na torze oraz podstawy techniczne, które ułatwią jazdę. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma swojego motocykla, może u mnie go wypożyczyć. Wystarczy odpowiednie obuwie, kask i tak naprawdę możemy się umówić na trening – mówi Karol.

Gdzie? Tory: Toruń, Głażewo, Wierzchucin Królewski, Brodnica
Kiedy? wtorki i czwartki, godzina 17:00 oraz wybrane weekendy
Forma? Trenować można w grupie oraz indywidualnie.
Koszt? Trening grupowy to koszt 50 zł +opłata za tor. Trening indywidualny to cena 300zł/2h, z możliwością wypożyczenia motocykla (150zł/2h).
Kontakt: 507 039 821

Treningi z Pawłem Wizgierem


W środę, 21 kwietnia o godzinie 16:30 na torze w Brodnicy odbędzie się pierwszy trening z Pawłem Wizgierem. W treningu mogą brać udział zawodnicy Pit Bike oraz motocross o pojemnościach 50cc, 60cc oraz 85cc. Planowana jest seria treningów w każdą środę.

Gdzie? Tor Brodnica
Kiedy? środy, godzina 16:30
Forma? treningi grupowe
Koszt? 70zł za trening +opłata za tor wynosząca 20zł 
Kontakt: Pit Bike Brodnica

Akademia Pierwsze Skoki


Treningi Akademii Pierwsze Skoki odbywają się w soboty o godzinie 10:30. Są to treningi na torze off-roadowym przeznaczone dla osób początkujących. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy.

Gdzie?
SMC Motorsports Park Wierzchucin Królewski 
Kiedy? soboty, godzina 10:30
Forma? treningi grupowe, dla osób początkujących 
Koszt? 60zł za trening
Kontakt:
503 710 111

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.