Treningowa sobota z Pawłem Wizgierem w Brodnicy!

Dopiero, co zakończył się szkoleniowy weekend w Głażewie, a już możemy zaprosić was na kolejne treningi. Tym razem przeniesiemy się na tor w Brodnicy, gdzie rajderzy będą jeździć pod okiem Pawła Wizgiera. I tym razem nie zabraknie zajęć dla osób, które dopiero zaczynają. Musisz tam być!

W sobotę, 22 maja Pit Bike Brodnica organizuje treningi. Poprowadzi je ubiegłoroczny motocrossowy Mistrz Polski w klasie Masters, Paweł Wizgier. Rady doświadczonego szkoleniowca z pewnością przydadzą się zawodnikom, którzy zamierzają wystartować w Pucharze Polski Pit Bike. Przypominamy, że 27 czerwca właśnie w Brodnicy odbędzie się inauguracja sezonu off-roadowego. Dla tych, którzy dopiero zaczynają, bądź jeszcze nie korzystali z rad trenera, również zaplanowano zajęcia.

O godzinie 9:45 rozpocznie się rozgrzewka dla grupy od 125cc. O 10:00 wyjazd na tor. Z kolei grupy: początkująca, “pierwszy raz na torze” oraz osoby posiadające motocykle do 90cc, na torze pojawią się o godzinie 12:00.

Koszt udziału w treningu to 50zł +20zł opłata za tor.

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.