Treningowa sobota z Marcinem Wójcikiem w Brodnicy!

Kontynuujemy serię treningowych weekendów. Podobnie, jak tydzień temu, zapraszamy Was na treningową sobotę w Brodnicy. Tym razem zajęcia poprowadzi Marcin Wójcik. 

29 maja w Brodnicy odbędą się treningi z Marcinem Wójcikiem. Zajęcia z doświadczonym szkoleniowcem to świetna okazja do potrenowania przed startem off-roadowego Pucharu Polski Pit Bike – Jeśli dziecko posiada pasję do motocykli, warto ją rozwijać. Im wcześniej zacznie się uczyć, tym łatwiej będzie nabierać umiejętności. Dzięki treningom, dziecko uczy się dobrych nawyków od samego początku. Zapraszam na treningi w Brodnicy – warto wziąć w nich udział, bo już za miesiąc na tym torze rusza off-roadowy Puchar Polski Pit Bike. Jest to okazja do zapoznania się z torem, na którym odbędzie się inauguracja sezonu – mówi trener, Marcin Wójcik. 

Inauguracja sezonu już za miesiąc, 27 czerwca na torze w Brodnicy – W najbliższym czasie zaplanowany jest cykl zajęć z czołowymi trenerami. W Głażewie zawodnicy mieli okazję trenować pod okiem Marcina Wójcika i Pawła Wizgiera, postaciami znanymi w świecie motorsportu. Obaj prowadzą zajęcia także na torze w Brodnicy. Po szkoleniu z Pawłem Wizgierem, przyszedł czas na Marcina Wójcika, który poświęca dużo czasu zarówno na elementy techniczne, jak i szybkościowe. Zwraca uwagę nie tylko na prawidłową postawę zawodnika na motocyklu, ale również na ergonomię: położenie poszczególnych dźwigni i manetek. Pokazuje, jakie detale mają wpływ na to, jak być jeszcze szybszym. Tor w Brodnicy jest dość techniczny, szczególnie na długich sekwencjach zakrętów, gdzie będą decydowały detale i z pewnością to tam będą rozstrzygać się tytuły mistrzowskie. Wielu rajderów przez rok od jego powstania, poznało już nasz tor i chętnie tutaj wraca. Dla pozostałych, którzy nie mieli okazji się jeszcze u nas ścigać, kolejne treningi są okazją do zapoznania z trasą. Finałem cyklu przygotowań będzie camp organizowany w Brodnicy 19-20 czerwca, na tydzień przed inauguracyjnym wyścigiem, z udziałem obu wspomnianych trenerów – powiedział Marek Gutmański z Pitbike Brodnica.

Harmonogram treningów 29 maja:
10:00-13:00 – trening grupy do 90cc + większe pojemności początkujących
14:00-17:00 – trening grupy od 125cc średniozaawansowanej oraz zaawansowanej
Koszt udziału w treningu to 50zł +20zł opłata za tor.

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.