Treningi przed kolejną rundą Pucharu Polski Pit Bike SM

Już 20 września kolejna runda Pucharu Polski Pit Bike SM na torze w Koszalinie, kiedy możecie trenować?

Tradycyjnie dzień treningów wolnych odbędzie się dzień przed zawodami, które wypadają w niedzielę. Na sobotnie treningi rejestracja będzie odbywała się na miejscu w dniu 19 września. Ale to nie jedyna możliwość. Jak informuje nas Emil Bożek z Motoparku Koszalin trenować można praktycznie co dzień. -Zapraszam codzień, można korzystać z toru. Wystarczy sprawdzić w kalendarzu imprez na naszym torze czy nie ma zajętego toru, ale na tę chwilę jest on zarezerwowany jedynie w oba dni najbliższego weekendu, do 12:00 jeździ supermoto. 

Za treningi w Koszalinie zapłacicie 30 zł za godzinę jazdy, bądź 150 zł za cały dzień. Bardzo widowiskowy dla publiczności tor, jest także jednym z ciekawszych obiektów w kraju. Szybka nitka z końcową bardzo techniczną sekwencją przysporzy emocji wszystkim startującym. Niezależnie czy znacie ten tor, czy będziecie po raz pierwszy zachęcamy do treningów więcej informacji uzyskacie bezpośrednio na obiekcie.

Ośrodek Sportów Motorowych MotoPark Emil Bożek
ul. Gnieźnieńska 8a, 75-736 Koszalin
Tel. 503 650 111
biuro@motopark.pl

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.