Treningi pit bike na BTŻ Polonia Bydgoszcz!

Od najbliższego piątku ruszają regularne treningi pit bike na torze BTŻ Polonia Bydgoszcz. Odbywać się one będą pod okiem trenera Jacka Woźniaka, medalisty DMP, MPPK, zdobywcy Brązowego Kasku i MMPP, który od lat związany jest z bydgoskim środowiskiem żużlowym.

Pierwszy trening zaplanowany jest w piątek (18 października), o godz. 16:00. Miejscem sportowych spotkań będzie tor BTŻ Polonia Bydgoszcz (wyjazd od ul.Powstańcow Wielkopolskich). Nie obowiązują wcześniejsze zapisy na treningi, nie ma też limitu chętnych. Koszt treningu to 30zł /1,5 h. Należy przyjechać z własnym pit bike. Nie jest też określony wiek uczestników, dlatego też mile widziani są wszyscy młodzi adepci motorsportu i małych motocykli. Najlepszą wizytówką treningów na wspomnianym obiekcie jest Maks Pawełczak, który w tym sezonie zdominował klasę STOCK 90, wygrywając, zarówno rywalizację crossową, jak i asfaltową. W ostatnim czasie, może on pochwalić się, także kolejnym sukcesem, w postaci zdanej licencji 85-125cc. W trakcie treningu przewidziane są, także bezpłatne testy flat track. Do dyspozycji uczestników będą minimotocykle Sunday od YCF Polska.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.