Trening off-road z trzykrotnym Mistrzem Polski

Chcesz zacząć jazdy na Pit Bike’ach? A może Twoje dziecko właśnie zaczyna z nimi przygodę? Masz idealną okazję na to, aby zrobić to pod okiem profesjonalisty. Licencjonowany instruktor PZM Karol Kruszyński organizuje trening w Brodnicy, przyjechać może każdy.

Trening otwarty z Karolem Kruszyńskim odbędzie się w najbliższą sobotę w Brodnicy. Zabrać ze sobą można zarówno Pit Bike’i  jak i motocykle 50 – 85 MX. Miejsce szkolenia znajduje się na Torze Pit Bike w Gorczenicy. Dla osób, które być może nie wiedzą gdzie dokładnie jest tor mamy podpowiedź, miejsce to zlokalizowane jest za stacją benzynową Orlen kominy. Karol to trzykrotny Mistrz Polski w Motocrossie, jego głównym celem na zajęciach jest skupienie się na technice jazdy i dopracowaniu tego co w niej najistotniejsze. Dla Kruszyńskiego tak samo jak i dla każdego licencjonowanego instruktora  bardzo istotne są zasady bezpieczeństwa – Jeśli na udział w treningu będzie wielu chętnych to wprowadzimy podział na grupy, tak, aby było bezpieczniej – powiedział Kruszyński.

Jak poinformował nas trener w treningu mogą wziąć udział wszystkie grupy wiekowe. Cena nie należy do wygórowanych, można by nawet powiedzieć, że jest bardzo przystępna.

Treningi są ważne i potrzebne do tego, aby podszkolić swoje umiejętności, są też pewnego rodzaju rozrywką i odskocznią. – podsumował instruktor.

Szczegóły:
– Miejsce: Brodnica – Tor PitBike 
– Koszt udziału 50 zł
– Czas treningu: od 10.00 do 14.00
– Kontakt: 507 039 821
– e-mail: karol.kazimierz.kruszynski@gmail.com


Weronika Winiarska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.