Szkolenie pit bike dla dorosłych

Nauka w formie zabawy? Katanka Young Team organizuje pierwsze spotkanie w nowym sezonie halowym! Tym razem miejscem treningu jest hala kartingowa WRT- karting. Jazdy zaplanowane są 7 listopada. 

Co daje jazda na pit bike? Mimo, że wiele osób odbiera to jedynie, jako świetną zabawę, to na pit bike można się wiele nauczyć. Najważniejszą rzeczą jest łątwość w przełamaniu się, podczas pochylania w zakrętach, dzięki niskim, lekkim motocyklom nie stanowi to problemu. Można pokonać swoje bariery, słabości – wychylając się coraz niżej do asfaltu. To cenna nauka, która przydaje się, podczas jazdy na dużym motocyklu. Do tego dochodzi kontrola uślizgów, prawidłowa praca gazem w zakrętach, prawidłowe patrzenie, czy nitka zakrętu.

Szkolenie zaplanowane jest w godzinach wieczornych od 20:00 – 22:00. Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 12. Na treningu należy pojawić się pół godziny wcześniej, o godz. 19:30. Cena szkolenia to 250zł z wypożyczonym pitem, a 150zł na własnym sprzęcie.

Zapisy odbywają się poprzez WYDARZENIE. Wszyscy zdecydowani proszeni są o dodanie się, poprzez „wezmę udział”. Osoby ” zainteresowane” nie są brane pod uwagę. Szkolenie odbędzie się, jeśli będzie chętnych minimum 6 osób. Na listę zostaną zapisane tylko te osoby, które do dnia 1.11.2019 wpłacą przelewem zaliczkę w wysokości 150zł ( w przypadku szkolenia na wypożyczonym motocyklu) lub 100 zł ( w przypadku szkolenia na własnym moto).

Od dnia 1.11.2019 w przypadku zmiany decyzji, zaliczka nie będzie zwracana. Od dnia 2.11.2019 (jeśli będą jeszcze wolne miejsca) cena za szkolenie to 300zł z wypożyczonym pitem i 200 zł na własnym sprzęcie. Druga część płatna jest na miejscu,w dniu szkolenia. Tylko gotówką.

Wszystkie osoby zapisane w wydarzeniu otrzymają wiadomość z danymi do przelewu. Szkolenie jest dla osób posiadających przynajmniej minimalne umiejętności prowadzenia motocykla. Nie jest to szkolenie, na którym uczy się od zera jazdy na dwoch kołach. Wymagany jest pełny strój motocyklowy. Dopuszczalna jest skóra, tekstylia, jeansy motocyklowe, czy też zbroja. Należy też pamiętać o ochraniaczach na kolana.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.