Świąteczne inspiracje – znajdź wymarzony prezent!

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał już tylko tydzień! Jeżeli nadal nie masz wybranych prezentów, przychodzimy z pomocą. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych produktów dla najmłodszych.

Jeśli twoja pociecha marzy o swoim pierwszym motocyklu lub czterokołowcu, koniecznie musisz poznać sprzęty dla najmłodszych z oferty Kayo.

QUAD KAYO AY70 to najmniejszy model w gamie czterokołowców marki Kayo. Został zaprojektowany tak, aby w 100% zapewnić bezpieczeństwo dziecka. Posiada automatyczną skrzynię biegów, regulowaną manetkę gazu oraz zrywkę bezpieczeństwa. 

PIT BIKE KAYO KMB jest najlepszym kandydatem na pierwszy motocykl dla twojego malucha. Nauka jazdy na tym Pit Bike’u jest naprawdę prosta, ponieważ wyposażony został w automatyczną skrzynię biegów. Istnieje również możliwość montażu kółek bocznych, które zdecydowanie ułatwią młodemu riderowi naukę. 

KAYO SNOW KIT, czyli zimowy zestaw do jazdy po śniegu dla nieco starszych dzieci. Snow Kit składa się z nart oraz gąsienic do quadów KAYO AT110 oraz AU110.

Mamy już wybrany sprzęt, więc pora na odzież! Jeżeli masz w domu dziecko kochające asfalt, najlepszym wyborem będzie kombinezon skórzany Rebelhorn. Z kolei dla off-roadowców w sklepie pitbike.pl znajdziesz ogromny wybór strojów do jazdy w terenie

Nie zapominajmy o bezpieczeństwie! Najważniejszy element w szafie każdego motocyklisty to kask. Totalny must-have, który również powinien posiadać każdy off-roadowiec to buzer lub zbroja, zabezpieczające kręgosłup. Z pewnością przydadzą się również ochraniacze na łokcie i kolana, które zabezpieczą ciało przed obiciami podczas upadku, a także gogle chroniące przed błotem. Warto pamiętać też o rękawiczkach, które uchronią dłonie.

Sprzęt jest, odzież również, więc czas na znalezienie miejscówki do jazdy! Z ofertą przychodzi do nas Tor Głażewo, na który możemy wykupić Voucher.  

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.