Strefa quadów i minimotocykli na największych targach rolniczych Agro Show Bednary 2023!

Nie tylko sprzęt rolniczy i nowoczesne rozwiązania dla wsi, ale także rekreacji i nowoczesnego przemieszczania się po gospodarstwie. Już 22-24 września w wielkopolskich Bednarach odbędzie się kolejna edycja targów rolniczych.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. to miejsce nie tylko rynkowych nowości, ale i spotkań oraz aktywności. 

-Po raz kolejny w sąsiedztwie stanowiska firmy Swimer pojawi się wyjątkowa strefa minimotocykli i quadówmówi Przemysław Bochatdyrektor ds. relacji z klientami w firmie Swimer.  -Nie tylko ekspozycja, ale i różne aktywności proponowane przez firmy: MRF, Kayo i Pitgang to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami na rynku. To miejsce koniecznie powinna odwiedzić młodzież, która licznie przybyła na targi w Bednarach, jak i dorośli, którzy lubią motoryzacyjne smaczki w niewielkim budżecie. Pamiętajmy, że mały motocykl, quad czy pojazdy typu buggy to nie tylko rozrywka, ale i alternatywa do przemieszczania się po gospodarstwie. Małe zużycie paliwa, dostęp do trudnodostępnych miejsc, czy szybkie objazdy to tylko część atutów tej gamy pojazdów. 

Agro Show Bednary 22-24 września 2023, stanowisko D-215

Co zobaczymy?
W strefie minimotocykli i quadów pojawią się trzy marki pojazdów. Kayo – czołowy producent z segmentu sprzętów wyczynowych – od pit bike – czyli niewielkich motocykli crossowych, przez bogaty wybór quadów, a nawet pojazdy typu buggi. Kayo to marka bardzo dobrze znana fanom motoryzacji. Od kilku lat podbija rynek, gwarantując najwyższą jakość w niskiej cenie.

Nie zabraknie też kultowych pit bike, polskiej marki MRF. Działająca od dekady firma, produkuje najbardziej pożądane na naszym rynku pojazdy młodzieżowe. Odpowiednio dopasowane do wieku i wzrostu jednoślady, nie tylko gwarantują bezpieczeństwo, ale także pierwszy kontakt z motocyklami, zapewniając skuteczną naukę jazdy, bez konieczności posiadania prawa jazdy. MRF ma w swojej gamie zarówno produkty dla najmłodszych – nawet kilkulatków, po dorosłych użytkowników. 

Na koniec Pitgang. To jedna z młodszych marek minimotocykli na rynku. Nowoczesny design to wizytówka tych sprzętów. Kolejnym atutem Pitganga jest konkurencyjna cena. W naprawdę przystępnym budżecie można sprawić sobie niepowtarzalny prezent okraszony motoryzacyjnym pazurem.

Zgarnij prezenty
Na strefie quadów i minimotocykli będzie można wziąć udział również w konkursach organizowanych na miejscu. Wystarczy pojawić się na stanowisku i spróbować swoich sił na motocyklowym symulatorze. Do zgarnięcia wartościowe nagrody! Szczegóły na miejscu.   

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.