Strefa Pit Bike na Warsaw Motorcycle Show

Tradycyjnie spotkacie nas na największej imprezie branżowej otwierającej sezon wystawienniczy w naszym kraju, zapraszamy Was do strefy Pit Bike!

Spragnieni sezonu! Zacznijmy go wspólnie na Warsaw Motorcycle Show, które odbędzie się w dniach 22-24 marca w Ptak Expo w Nadarzynie. W zeszłym roku byliśmy pod ogromnym wrażeniem ilości osób, które odwiedziły naszą strefę oraz całą imprezę. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was jeszcze więcej atrakcji. 

Będą jazdy dla dzieci!

Tradycyjnie nie zabraknie możliwości spróbowania jazdy na pit bike! Przygotowujemy specjalną strefę, gdzie będzie można po raz pierwszy w życiu poczuć “wiatr we włosach”! Oczywiście przysłowiowy, bo prędkości będą ograniczone pod wiek uczestników, pojazdy elektryczne, a teren pod dachem ograniczony. Jedno jest pewne – każdy młody fan motoryzacji trafi w dobre ręce, bo nad jazdami czuwać będą instruktorzy ze szkółek Pit Bike!

Jeździć będziemy przez całe trzy dni: piątek, sobota niedziela.

STREFA JAZD TESTOWYCH 22-24 MARCA
11:00-13:00 Micro Szkopek School / Marek Szkopek
13:00-15:00
Sil Academy / Piotr Kuptel
15:00-17:00 Fabryka Mistrzów / Marzena Chrostek

Będzie to także doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o szkółkach i nauce dla dzieciaków oraz o starcie w zawodach pit bike. Szukajcie szyldów JustR, by dowiedzieć się więcej!

Na targach będziecie mogli również uzyskać specjalny voucher uprawniający do krótkiego przejazdu już w konkretnej szkółce, możecie wybierać adresy w całej Polsce i próbować sił. Po otrzymaniu vouchera, umawiacie się i przyjeżdżacie do wybranego miejsca. Zobaczcie ile ich jest! Na mapie znajdziecie nie tylko szkółki i wypożyczalnie, ale także tory i inne ciekawe pit bike’owe miejsca: Mapa JustR

Najlepsze Pit Bike na rynku

Gwiazdami naszej ekspozycji będą oczywiście motocykle. Znajdziecie wszystkie marki Pit Bike na których można się ścigać w naszym kraju w zawodach rangi mistrzowskiej i pucharowej oraz pojazdy rekreacyjne. Będą minimotocykle dla dzieci od kilku lat, po młodzież i dorosłych – jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie!

YCF to francuska marka, która powraca z wielkim rozmachem. Najwyższa jakość i sprzęty stworzone do wygrywania. Na Warsaw Motorcycle Show zobaczycie nie tylko pit bike w wersji off-road i asfalt, ale także nowość w ofercie YCF GP, nie zabraknie też Sunday’a dedykowanego fanom jazdy flat track. 

Kultowa polska marka MRF zaprezentuje praktycznie całą ofertę, od tradycyjnych pit bike, które od ponad dziesięciu lat są niekwestionowanym liderem, po nowość czyli minmotocykle elektryczne.

Kayo to zdecydowanie najbogatsza oferta na Strefie Pit Bike. Poza całą gamą minicrossów, na których z powodzeniem możecie ścigać się w zawodach off-road lub używać rekreacyjnie, znajdziecie także dirt bike’i! Więksi bracia pit bików’ów to hit wśród fanów jazdy terenowej. Kayo K2 Enduro, T4 Eduro, czy najnowsze K5 300 Enduro to gratka dla wszystkich miłośników offu! Zdecydowanie polecamy zobaczyć na własne oczy. Uzupełnieniem oferty marki Kayo będzie ekspozycja quadów.

Pitgang dla niepokornych. Marka, która została stworzona o młodzieży. Kompleksowe sprzęty enduro z lampą i rozrusznikiem do tego atrakcyjna cena i nowoczesny wygląd to atuty, które przekonują młodych. Minimotocykle do jazdy atrakcyjnej, nie są dedykowane pod zawody sportowe.

To jak? Namówiliśmy Was? Będzie się działo! Ponad 500 metrów kwadratowych niezwykłych emocji i niezwykłych sprzętów. Będziemy czekać na Was na końcu pierwszej hali wystawienniczej: Hala D, wejście D16 Kup bilety: BILETY  


Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.