STOCK 150 JUNIOR: Michał Drypa na najwyższym stopniu podium

Wielkie off-roadowe ściganie za nami. 12 września w Mórkowie koło Leszna odbyła się czwarta runda Pucharu Polski Pit Bike. W klasie Stock 150 Junior zwycięstwo odniósł Michał Drypa #994.

Michał Drypa #994 stanął w Mórkowie na najwyższym stopniu podium. W pierwszym wyścigu przyjechał na drugim miejscu, w kolejnym starcie przekroczył linię mety jako pierwszy. Zdobył łącznie 94 punkty, co dało mu prowadzenie w klasyfikacji generalnej niedzielnych zawodów. Na drugiej pozycji uplasował się Cyprian Bieliński #115, który zwyciężył w swoim pierwszym starcie, jednak w drugiej odsłonie rywalizacji dojechał do mety za Michałem. Na najniższym stopniu podium stanął Szymon Majkowski #289, który w obu wyścigach znalazł się na trzecim miejscu.