STOCK 125: Kolejna wygrana Pawełczaka z kompletem punktów

W niedzielę w Mórkowie koło Leszna odbył się Puchar Polski Pit Bike Off-Road. Była to już czwarta odsłona cyklu. Na torze pojechała między innymi klasa Stock 125, w której zwyciężył niepokonany Maksymilian Pawełczak.

Maksymilian Pawełczak #121 coraz bardziej ucieka w prowizorycznej klasyfikacji generalnej. Na swoim koncie zgromadził już 300 punktów. Wygrana w Mórkowie jest już jego trzecim zwycięstwem z rzędu. Przekroczył jako pierwszy linię mety w obu wyścigach, dzięki czemu zdobył komplet punktów i stanął na najwyższym stopniu podium. Na drugiej pozycji uplasował się Michał Gutmański #70, który w pierwszym starcie zajął czwarte miejsce, z kolei w drugiej odsłonie rywalizacji przyjechał na drugiej pozycji. Zdobył łącznie 82 punkty. Tylko dwa punkty mniej przywiózł Mikhailo Valiavskiy #717, który dwa razy uplasował się na trzecim miejscu.