Startują off-road-owe treningi w Lipnie

Grudzień i off-road? Oczywiście nie ma co bać się mrozu i śniegu. Wystarczy wybrać się na krytą halę terenową, która znajduje się w Lipnie.

To praktycznie centrum kraju, więc szanse na dojazd równe dla wszystkich fanów skakania na hopkach. Hala w Lipnie to idealne warunki do zabawy na minimotocyklach. Na takich treningach często stawiają się również sportowcy z innych dyscyplin. Dzięki możliwościom, które dają pit bike, mają kontakt z motocyklem przez cały rok. Na treningi na Puk Arena Lipno zaprasza trener Karol Kruszyński. –Na trening do Lipna może wpaść każdy kto posiada Pit bike lub minicrossówke o pojemności nie większej niż 65cm3. Tor jest w 100% kryty dlatego niesprzyjające warunki atmosferyczne na dworze nas nie dotyczą. Tor jest bardzo duży (długość – 1000m) i posiada duże techniczne, ale bezpieczne skoki. Nawierzchnia gliniasta – twarda. Jazda po torze na PUK Arenie pitem to czysta przyjemność! – zachęca Kruszyński.

Treningi będą odbywać się w środy. Najbliższy już 9 grudnia. Od 17:00 do 19:00 jazdy wolne – koszt 30 zł, zaś 19:00-21:00 trening, koszt 70 zł.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.