SIL Academy zdradza obsadę na sezon 2022!

Już 21-22 maja pierwsza runda Dobre Sklepy Motocyklowego Pucharu Polski Pit Bike SM, sprawdzamy co słychać w epikach. Dziś SIL Academy!

-Ten sezon zapowiada się dla nas bardzo ciekawie. Startować będzie siedmiu zawodników, łącznie w pięciu klasach – mówi trener i szef teamu Piotr Kuptel. –W klasie Stock 150 reprezentować nas będą Cichomski Krzysiek, Walczewski Bartek oraz Kowalczyk Wojtek. Patrząc na obecną ich formę spodziewamy się dużego progresu wyników w stosunku do poprzedniego sezonu. W klasie Pit Ladies wystartuje piekielnie szybka Magdalena Pabijan. Madzia odrobiła lekcje z poprzedniego, debiutanckiego sezonu i naszym celem jest oprócz walki o najwyższe laury, lepsza skuteczność w kończeniu wyścigów. Leon Polak dołączy do klasy Stock 90. “LeonKameleon” zrobił doskonałe postępy. Myślimy, że bez problemu odnajdzie się w stawce. Nasz super szybki Antoś Kuptel przenosi się do klasy Stock 125. W jego przypadku stawiamy na ciągły rozwój, dlatego wystartujemy motocyklem MRF 120. Start na nie do końca konkurencyjnym motocyklu powinien się doskonale przyczynić do wzrostu jego umiejętności, zwłaszcza, że znając Antosia, będzie on walczył o najwyższe laury.

I teraz niespodzianka. W obsadzie klasy Masters, pojawi się sam Piotr Kuptel! -Moim celem jest walka o zwycięstwo i jak najlepsza zabawa. A połączenie roli trenera, ojca, managera i zawodnika nie jest łatwe!

-Liczymy na to, że stawka w tym sezonie dopisze i będzie dużo walki i zabawy na torze. Pozdrawiamy wszystkich konkurentów i do zobaczenia na pierwszej rundzie!– kończy Kuptel. 

Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM, runda 1
21-22 maja 2022, Awix Racing Arena Toruń
Zapisy: https://zawodypitbike.pl/puchar-polski-pit-bike-sm/

Więcej o rundzie – wpisowe, terminy, treningi – przeczytasz tu;
https://pitbike24.pl/znamy-szczegoly-rundy-w-toruniu-terminy-wpisowe-treningi/

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.