Są osoby, które bardziej potrzebują pomocy – piękny gest Kacpra Gomólskiego podczas Porzeraczy Puul!

Turniej o Puchar Prezesa Porzeraczy Puul w Ostrowie Wlkp. to nie tylko sportowa walka w żartobliwym tonie. VIII edycja zostanie zapamiętane także z innego powodu. Te wyjątkowe zawody były zadedykowane dla chorej Kamilki, która towarzyszy imprezie od samego początku jej istnienia. W trakcie trwania turnieju przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorej dziewczynki.

Kacper Gomólski przekazał główną nagrodę dla Kamilki.  Zdjęcie dzięki uprzejmości Fotocross.pl 

Tu warto zaznaczyć, że podczas wręczania nagród, doszło do niezwykle pięknego gestu ze strony Kacpra Gomólskiego. Zwycięzca zawodów przekazał główną nagrodę w wysokości 500zł ufundowaną przez sklep PITBIKE.PL właśnie dla Kamilki.

Chłopaki od kilku lat robią ten turniej, gdzie liczy się dobra zabawa. Ja jako miłośnik motorów, chętnie biorę udział w takich wydarzeniach. Nie mam daleko do Ostrowa, więc chętnie się wybrałem. Liczyła się zabawa. Są osoby, które bardziej potrzebują pomocy, dlatego mam nadzieję, że chociaż w jakimiś stopniu, to pomoże chorej dziewczynce – podsumował zawody popularny „Gomóła”

Kamilka z Kacprem 

Wzruszenia nie kryli także Rodzice KamilkiDziękujemy w imieniu Kamilki wszystkim ,którzy swoją bezinteresowną pomocą poświęceniem czasu i energii przyczynili się do zorganizowania zbiórki dla naszej Kamilki. Dzięki wam jesteśmy pewni ze istnieją dobrzy ludzie ,którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc,wsparcie i szczodry gest, okazane serce wrażliwość.

Niezwykle cieszy, że środowisko pit bike’owe nie zapomina, że liczy się głównie dobra zabawa, a nam pozostaje tylko życzyć sobie, więcej tak pięknych akcentów podczas wszystkich zawodów z pitami w rolach głównych!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.