Ruszyła szkółka Karola Kruszyńskiego w Głażewie!

Wystartowała szkółka dla początkujących prowadzona przez Karola Kruszyńskiego w Głażewie. Trzykrotny Mistrz Polski uczy od podstaw jazdy w off-roadzie. Jeżeli twoje dziecko marzy o tym, aby zacząć przygodę z Pit Bike’ami, musisz je zapisać! Zajęcia odbywają się co niedzielę od godziny 10:00.

Karol Kruszyński jest nie tylko licencjonowanym instruktorem PZM, ale również czynnym zawodnikiem motocrossowym – Jeżeli twoje dziecko dopiero zaczęło, lub chce zacząć  przygodę z Pit Bike, warto zadbać o to, aby jeździło motocyklem przede wszystkim bezpiecznie, jak również czerpało z jazdy wiele frajdy. Nazywam się Karol Kruszyński, na motocyklu spędziłem całe życie, a na swoim koncie mam już trzy tytuły Mistrza Polski w motocrossie. Co niedzielę w Pit Bike’owym centrum Polski, czyli w Głażewie o godzinie 10:00 organizuje trening właśnie dla takich osób, które dopiero co przełożyły swoją nogę przez siedzenie i uczą się jeździć motocyklem. Bardzo ważne jest, aby od samego początku uczyć się poprawnych nawyków. Błędy, które są powielane na motocyklu bardzo mocno zostają w pamięci, dlatego ciężko się później ich oduczyć i nauczyć od nowa poprawnie jeździć. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci! – mówi Karol.

Zapisy:
Aby zapisać się na trening do Karola oraz żeby być na bieżąco informowanym o ewentualnym odwołaniu treningu, wystarczy napisać do niego w aplikacji Whatsapp pod numerem telefonu: 507 039 821. W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz stopień zaawansowania – początkujący.

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.