Rusza nowy cykl treningów na placu Lotnisko Bednary!

Od najbliższej środy ruszają cykliczne treningi pit bike, które odbywać się będą na placu Lotnisko Bednary. To doskonała okazja do tego, żeby szlifować formę, przed finałowymi rundami Pucharu Polski Pit Bike SM. Inicjatorem wydarzenia jest PitBike Camp 76.

Nowy cykl treningów będzie odbywał się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty i potrwa do końca września. Każdy trening to trzy godziny jeżdżenia oraz 30 minut przerwy. Wymagane jest, żeby każdy z uczestników przyjechał na swoim pit bike w pełnym stroju motocyklowym. Koszt treningu to 100 zł. -Po ciężko przepracowanym sezonie treningowym w Hiszpanii rozpoczynamy treningi nieopodal Poznania – mówi Jakub Wróblewski, trener PitBike Camp 76. -Zdobytym doświadczeniem, podczas pracy z hiszpańską szkołą KSB w Murcji chcemy podzielić się z zawodnikami z polskiego podwórka. Nasze treningi odbywać się będą cyklicznie do końca września, dwa razy w tygodniu, w każdą środę oraz sobotę na obiekcie treningowym Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach. Zapraszamy wszystkich chętnych – dodaje.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.