Rozpędzony maj, przed II rundą Pucharu Polski Pit Bike SM

Trwają intensywne przygotowania do drugiej rundy Pucharu Polski Pit Bike SM 2019. Przez cały maj odbywają się treningi na Awix Arenie w Toruniu oraz placu w Lisewie. 


Już w najbliższą środę 29 maja, odbędzie się kolejny trening na placu w Lisewie (koło Torunia). To doskonała okazja do tego, żeby popracować nad swoją techniką jazdy i osiągać coraz lepsze wyniki na torze. Treningi odbywają się pod okiem znanego zawodnika wyścigów motocyklowych – Marka Szkopka. -Tęskniłam za tym, żeby tu, w Polsce, na wielkim, fajnym placu zrobić takie polskie KSB – mówi Dominika Orlik. -Fajny plac, fajny trener, fajna ekipa, no i oczywiście fajne motocykle. Brakowało mi tego i bardzo się cieszę, że to już wróciło. Zapraszam wszystkich serdecznie na kolejne edycje – dodaje. Jazdy w Lisewie są otwarte dla każdego. Również osoby, które do tej pory nie miały doczynienia z pit bike, mogą spróbować swoich sił na małych motocyklach. Trening ropozpoczyna się o godz. 17:00 i potrwa do godz. 20:00, zawodnicy proszeni są o przyjazd pół godziny wcześniej. Jednocześnie będą trwały też bezpłatne jazdy testowe. 

Treningi na Awix Racing Arenie
W ramach przygotowań do II Rundy Pucharu Polski Pit Bike SM w każdy poniedziałek, o godz. 15 przewidziane są, także treningi na Awix Racing Arenie, gdzie zawodnicy pit bike jeżdżą na zmianę z motocyklistami na dużych maszynach. Pondato w piątek przed zawodami, 7 czerwca odbędzie się dodatkowy trening dla uczestników Pucharu Polski Pit Bike SM, w godz. 9:00-15:00. II runda zawodów już 8 czerwca!

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.