Przygotuj się do sezonu z marką Valvoline

Sezon zbliża się wielkimi krokami. Czas zacząć szukać najlepszych środków smarnych do przygotowania swojego Pit Bike’a. Dlatego z marką Valvoline stworzyliśmy serię filmów eksperckich, które zdecydowanie ułatwią poszukiwania, wybranych preparatów.

Marka Valvoline zajmuje się sportem od czasu, gdy ruszyły pierwsze wyścigi, “tam gdzie są wyścigi tam jest Valvoline”. Zaczynając od współpracy ze światowej klasy zawodowcami aż do opracowania oleju do silników wysokoobrotowych, o długim czasie pracy. Cała gama produktów Valvoline jest bardzo szeroka, zapewnia najwyższą jakość preparatów nie tylko do motocykli, ale także do samochodów osobowych, ciężarowych i urządzeń. Znajdziemy w niej oleje do silników, które są przystosowane do sportu, smary do obsługi serwisowej, jak i filtry. Lider na rynku, także wspiera zmagania najmłodszych zawodników w Pucharze i Mistrzostwach Polski Pit Bike.
Najlepszy olej do Pit bike’a

A my z przyjemnością rekomendujemy produkty Valvoline, które są dostępne u dealerów minimotocykli pit bike. Jest to jedyna firma produkującą oleje silnikowe, która była w stanie przeprowadzić wszystkie, pięć wymaganych testów benzyny dla bieżących kategorii benzyny API i ILSAC.
Informacje o marce Valvoline

Jeżeli nie macie pewności jaki płyn hamulcowy lub środek smarny wybrać, stworzyliśmy dla was specjalną playlistę filmów eksperckich w serwisie youtube. Są tam zawarte wszystkie informacje o marce oraz Michał Izdebski- product manager w firmie Valvoline, dokładnie wyjaśnił jak, co i gdzie stosować.

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.