Przed nami treningowy weekend w Głażewie i Brodnicy!

Rozpoczęcie cyklu zawodów Pit Bike zbliża się wielkimi krokami! Dlatego teraz jest najlepszy czas, aby dobrze przygotować się do pierwszego startu. Przygotowaliśmy dla Was rozpiskę kiedy i gdzie będziecie mogli potrenować w ten weekend. Koniecznie sprawdźcie weekendowy rozkład jazdy! 

Prognozy pogody na nadchodzący weekend zapowiadają, że przywitają nas świetne warunki do jazdy. Temperatura powinna być w granicach dziesięciu stopni Celsjusza i bez opadów. Takiej okazji nie mogli przeoczyć trenerzy, którzy zadbali o to, aby zarówno sobota, jak i niedziela były pod względem treningów bardzo intensywne. Gdzie pojeździcie w najbliższych dniach? Tor w Głażewie oraz Brodnicy już na Was czekają! Treningi poprowadzą Karol Kruszyńki oraz Marcin Wójcik. 

W sobotę, 19 marca zaplanowana jest zbiórka o godzinie 9:30 na torze w Głażewie. Odbędą się treningi Pit Bike, z podziałem na trzy grupy: początkującą, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Treningi poprowadzi znany i lubiany instruktor, Karol Kruszyński.

Szczegóły:
Kiedy? 19 marca, godzina 9:30
Gdzie? Tor w Głażewie
Zapisy: w wiadomości prywatnej lub telefonicznie

Natomiast w niedzielę, 20 marca o godzinie 9:30 rozpocznie się trening w Brodnicy. Fanów minimotocykli, jak i zawodników w różnym stopniu zaawansowania Pit Bike Brodnica zaprasza na trening w świetnej miejscówce. – Tor w Brodnicy jest moim torem domowym i darzę go dużym sentymentem. To tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki na pit bike’ach oraz tutaj odbyły się także moje pierwsze zawody. Tor w Brodnicy jest bardzo zróżnicowany i składa się zarówno z elementów szybkościowych, jak i technicznych. Można go pokonać na wiele różnych sposobów, w zależności od stylu jazdy. Poza tym na torze nie brakuje miejsc do wyprzedzania. Jego zaletą jest długość i bliskość stacji paliw. Rodzice nie wykręcą się więc brakiem paliwa. Latem spędzam tam większość czasu. W ubiegłym sezonie miałem okazję ćwiczyć z wieloma trenerami, najczęściej z Marcinem Wójcikiem, Pawłem Wizgierem, Karolem Kruszyńskim a także z Eliaszem Davidsonem. Od każdego z nich można się wiele nauczyć i każdy z nich zwraca uwagę na inne elementy na torze i zachowanie podczas jazdy. Trener Marcin Wójcik przykłada wagę do „zaokrąglania” zakrętów, żeby zachować w nich jak największą prędkość. To moje pierwsze z nim skojarzenie. – opowiada zawodnik Olaf Kędzia. Pit Bike Brodnica wraz z doświadczonym trenerem Marcinem Wójcikiem, organizuje trening techniczny dla zawodników Pit Bike z całej Polski.

Szczegóły:
Kiedy? 20 marca, godzina 9:30
Gdzie? Tor w Brodnicy
Zapisy: SMS pod numerem 513028587

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.