Poznajcie KT-24! Sponsora zawodów Pit Bike.

Za kilka dni startuje kolejny sezon Pucharu Polski Pit Bike. Korzystając z okazji przybliżamy profil jednego z tegorocznych sponsorów zawodów off-road: KT-24.

Wyjątkowi w branży

KT-24 to jeden z liderów na rynku dystrybutorów urządzeń dla domu, ogrodu i warsztatu. W ofercie sklepu można znaleźć urządzenia takie jak myjki ciśnieniowe, kosiarki, odkurzacze, elektronarzędzia, drobne AGD, grille a nawet bieżnie fitness. Portfolio firmy zasilają rozwiązania znanych i uznanych marek, m.in. Karcher, Stiga, Milwaukee, Fogo, Stanley, Annovi Reverberi, Bosch, Taurus czy Lehmann. Istniejąc na Polskim rynku od 12 lat, KT-24 stało się jednym z najdynamiczniej rozwijających się e-commerce w kraju. 

Wśród obsługiwanych dziennie setek klientów znajdują się zarówno odbiorcy detaliczni, jak również firmy. Do tej ostatniej grupy kierowana jest oferta rozwiązań profesjonalnych, takich jak myjki wysokociśnieniowe, traktory ogrodowe czy szorowarki. W tym obszarze największą siłę stanowi przede wszystkim zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią trafnie rozpoznać potrzeby klientów i dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Obraz zawierający budynek, samochód, zewnętrzne, zaparkowane
Opis wygenerowany automatycznie

Sprzedaż stacjonarna

Choć głównym kanałem dystrybucji jest Internet, KT-24 prężnie rozwija się również w sprzedaży stacjonarnej i B2B. Aktualnie w Polsce mieszczą się 3 salony sklepu: w siedzibie firmy w Psarskim, w Środzie Wielkopolskiej jako Karcher Center oraz od kwietnia tego roku w Zielonej Górze. Oprócz dużej powierzchni i szerokiego asortymentu odwiedzający mogą skorzystać też z pomocy fachowców.

Dynamicznie rozwija się również wspomniany wyżej dział sprzedaży B2B. Świadczy o tym przede wszystkim stale rosnące grono stałych klientów, którzy doceniają profesjonalne, indywidualne podejście.

Plany KT-24 są jednak większe, a z każdym kolejnym rokiem firma udowadnia, że nie boi się kolejnych wyzwań rynku, szybko dostosowując się do zmiennej sytuacji.

Profesjonalny serwis

Zepsuła Ci się kosiarka? A może w myjce wysokociśnieniowej przestała lecieć woda? Jeśli nie wiesz, co dolega urządzeniom wykorzystywanym w codziennej pracy, koniecznie zgłoś się do serwisu KT-24. Zespół fachowców już od kilku lat świadczy usługi serwisowe sprzętu domowego oraz profesjonalnego, działając nie tylko na rynku lokalnym, ale na obszarze całej Polski. Za wysoką i cenioną jakością usług stoją ogromne doświadczenie i wiedza, a stale podnoszone kwalifikacje oraz uczestnictwo w szkoleniach pozwalają rozszerzać zakres realizowanych prac serwisowych o kolejne grupy produktowe i marki.

Nie tylko biznes

KT-24 to biznes z ludzką twarzą. Firma od początku istnienia stawiała na tworzący ją zespół pracowników. Założenie było proste – stworzyć miejsce, w którym każdy będzie chciał pracować z wyboru, nie przymusu. Szybko więc firma stała się nie tylko kuźnią talentów, ale i pasjonatów. Szczególnie bliski pracownikom KT-24 jest sport: chętnie wspierane są oddolne inicjatywy oraz lokalne kluby sportowe. Nieprzypadkowo więc firma zdecydowała się na sponsoring tegorocznych zawodów Pit Bike. W końcu sport to nie tylko rywalizacja i emocje, ale również coś, co łączy ludzi. Tego wszystkiego z pewnością nie zabraknie w tegorocznym cyklu zmagań.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.