Podsumowanie sezonu 2021 Pit Bike Brodnica (RELACJA)

Zostaliśmy zaproszeni przez Pit Bike Brodnica na podsumowanie sezonu 2021, które odbyło się w środę, 19.01.2022. Podczas tego wydarzenia wyróżniono wszystkich zawodników, sponsorów jak i działaczy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy relację z tej uroczystości!

Uroczyste podsumowanie roku 2021 było dla zawodników Pit Bike Brodnica dużym wydarzeniem. Odebrali oni laury od Marka Gutmańskiego za mijający sezon. – Odbyliśmy pięć rund Pucharu Polski na off-roadzie, w Brodnicy zainaugurowaliśmy sezon z naszym sponsorem tytularnym  Maszewski Sports Talent i Perfekt Smile. – powiedział Gutmański.

W Brodnicy prężnie działa klub, który obecnie zrzesza ponad 40 rajderów. Najmłodsi z nich są w wieku 4 lat. W ubiegłym sezonie wiele się działo. Na wiosnę przez Pit Bike Brodnica utworzona została zrzutka na nowy ciągnik, który był niezbędny do prac na torze. Dzięki darczyńcom, którzy wpłacali pieniądze na internetowej zbiórce, udało się go zakupić. Pod koniec czerwca na brodnickim torze zainaugurował cykl Pucharu Polski Pit Bike Off-Road. Była to pierwsza tak duża impreza, która odbyła się na tym obiekcie. W 2021 roku, klub wspierało wielu nowych, jak i stałych sponsorów. Podczas środowego podsumowania otrzymali oni podziękowania. 

Pytając zawodników jakie mają plany na sezon 2022, najczęstszymi odpowiedziami było, aby wystartować w zawodach, być pierwszym w Pucharze Polski jak i spełniać swoje największe marzenia a my właśnie tego im życzymy w nadchodzącym sezonie.

Podsumowanie sezonu: LIVE
Pit Bike Brodnica: LINK

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.