#PitbikeWOŚP: Po raz kolejny jedziemy z WOŚP w Unisławiu

30 stycznia odbędzie się już trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej wspaniałej akcji charytatywnej co roku biorą udział także Pit Bike’owcy. Wśród wielu miejsc na mapie Polski, gdzie można spotkać minimotocykle, nie mogło zabraknąć Unisławia. Sprawdźcie, co będzie się tam działo!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wydarzenie, którego nie musimy przedstawiać. Podobnie, jak w poprzednich latach, pojedziemy z WOŚP Unisław. Będzie można spotkać tam lokalnych zawodników trenujących na co dzień na torze Głażewo, kolebce Pit Bike w Polsce.

Jakie atrakcje czekają nas podczas wielkiego finału w Unisławiu? O ile pozwolą warunki pogodowe, na placu Cyrkowym w godzinach 14:00-16:00 będzie można skorzystać z jazd na Pit Bike’ach za symboliczną wpłatę do puszki. Jazdy zapewnia wypożyczalnia Pit Bike Moto-Pit z Głażewa.

O godzinie 14:30 odbędzie się parada motocyklowa ulicami Unisławia. Jest to bardzo dobrze znany punkt programu, tradycja, która wraca po rocznej przerwie. Pit Bike’i będą eskortowane przez policję.

Na zakończenie dnia planowane jest światełko do nieba o 20:00, czyli zabawa na najbardziej oświetlony Pit Bike. 

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.